Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok és szüz és...

1 2 3 kérdése:

14 éves vagyok és szüz és néha elég gyorsan elmegyek hogyan tudnám megakadályozni h majd amikor elvesztem ne legyen ilyen problémáim?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 16:17
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
Sehogy, vagy igen vagy nem. Ez sok mindentől függ, de minél hosszabb az előjáték, annál több ideig fogod bírni, elvileg.
2011. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
vazektómia az segiteni fog
2011. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Paprikás krupli......az jo lesz :D
2011. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
14 évesen még ne a kufircon járjon az eszed :)
2011. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
figyelj megtudod csinálni... próbálj mindig csak kisebb célokat magad elé tenni, ha azt elérted akkor pl. mindig 1 perccel hosszabb videót válassz :)
2011. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és milyen az "átlagos tempó"?
2011. aug. 13. 01:21
 7/7 anonim válasza:
Nem gáz ha hamar elmész... max míg a szerencsés akinek odaadod(de még várhatsz 2-3 évet simán... sőt már dicséretesebb lenne ha megvárnád a 18-at.)magad nem megy el és még ugye mozog benned persze óvszerrel vagy szedj tabletát de ne a megszakitásost csináljátok mert akkor mindig parázni fogsz h akkor most mi van. Na de a lényeg mig a párod majd mozog benned addig te többször is elmehetsz ami felemelö élmény :D
2011. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!