Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vannak ilyen problémáim?

Miért vannak ilyen problémáim?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátommal már 5 hónapja vagyok együtt és szeretnénk lefeküdni. Még szűz vagyok, de sokat beszélgettünk már erről. Nagyon szeretném már és úgy érzem fel vagyok készülve lelkiekben de valamiért van egy félelmem, egyszerűen félek a pénisztől (tudom hülyén hangzik). Egyszerűen szerintem hozzá sem mernék érni, vagy ránézni. Ez nem tudom mitől van bennem, mennyire normális ez? Vagy lehet hogy majd később "megszokom"?

Valakinek hasonló gondjai voltak? Hogy lehet legyőzni?


köszönöm szépen a (normális) válaszokat!


2011. jan. 12. 10:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%
nincs ezzel semmi gond. én is félek hozzányúlni, de már kezdem megszokni. mégiscsak 20 éve élek vele...
2011. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodalmaskodj!

ha oda kerül a sor, és tényleg kívánod a párod, és szeretnétek lefeküdni, akkor nem lesz semmi baj!

Mikor lefeküdtem az első barátommal ( elvesztettem a szüzességem) ugyan ezek fel merültek bennem is! Hogy mi lesz ha nem merek hozzáérni, meg ilyenek!

De nem volt aztán semmi baj. Majd irányít eleinte ő. :-)

Ne félj! ha szereted biztosan jó lesz, és élvezni fogod Te is :-)

21/ L

2011. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez természetes, ha szűz vagy még, én is így voltam vele, habár én fiatalabb voltam, és még undorodtam is tőle, sokáig tartott míg megszoktam.
2011. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 nielindi ***** válasza:
100%
ma már nem divat a petting?? egymás testének megismerése?? elkerülhető pl ez a probléma is. ne akkor nézz szembe először az egyszeművel, amikor lefekszel a fiuval. igy hogy akarsz majd ellazulni kellőképp?? feszengni, stresszelni fogsz.
2011. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak nagyon igaza van! Pettingeljetek, ismerjétek meg egymás testét. Mindketten szűzek vagytok?
2011. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen (ő ráadásul egy évvel fiatalabb nálam). Ez rossz?
2011. jan. 12. 11:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is csodálkozom. Mi szex előtt rengeteget pettingeltünk, és szerintem ez lenne a "normális". Nem az, hogy az első meztelenkedésnél megpróbálja bedugni...

Ha előtte van egy kis tapi, összebújás, egymás megismerése, akkor a szex már simán fog menni.

2011. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Baratnommel mar mind2en 19 evesek vagyunk 1 eve jarunk es szuzek:) o is fel a farkamtol azert is nem tortent meg meg az a bizonyos dolog
2011. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én még csak 14 vok de én már 1 párszor kivertem neki..(de nem feküdtünk le..szűz vagyok)..szóval..előszőr énis féltem de ő ""írányított""--és 2-3 petting után már nem is féltem annyira
2011. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ne aggódj! Szerintem később "kinövöd"!
2011. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!