Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vannak ilyen problémáim?

Miért vannak ilyen problémáim?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátommal már 5 hónapja vagyok együtt és szeretnénk lefeküdni. Még szűz vagyok, de sokat beszélgettünk már erről. Nagyon szeretném már és úgy érzem fel vagyok készülve lelkiekben de valamiért van egy félelmem, egyszerűen félek a pénisztől (tudom hülyén hangzik). Egyszerűen szerintem hozzá sem mernék érni, vagy ránézni. Ez nem tudom mitől van bennem, mennyire normális ez? Vagy lehet hogy majd később "megszokom"?

Valakinek hasonló gondjai voltak? Hogy lehet legyőzni?


köszönöm szépen a (normális) válaszokat!


2011. jan. 12. 10:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is előbb csak pettingelnetek kéne, és csak idővel szexelni. Én soha nem féltem ilyesmiktől, de a párom (aki még szűz volt én már nem) egy kicsit félt, hogy mit hogy csináljon és hogy érjen hozzám, de egy idő után eltűntek ezek a félelmei....
2011. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem várj még vele.Szereted igazán?Vele maradsz?Ne felejtsd el,hogy azt csak egyszer adhatod oda valakinek..Ha nem szereted,és neki adod,És később mást szeretsz,lehet neki hiányozni fog..persze ha csak meg akarnak dugni senkinek nem fog hiányozni.Kérdés hogy te mit szeretnél,és mire tartod magad...
2011. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Biztos hogy szereted,és vele maradsz?Mert ha,nem,és később másba igen,lehet hogy a srácnak hiányozni fog.Ne felejtsd el a szüzességed csak egyszer adhatod oda.Persze ha csk meg akarnak dugni,nem fog hiányozni.Kérdés,te mit akarsz...........
2011. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretem és ebben teljesen biztos vagyok. Csak vannak még ilyen paráim
2011. jan. 15. 10:33
 15/15 anonim válasza:
Én is féltem de nagyon XD ... görcsbe rándult a gyomrom, nem mertem megfogni, meg rénézni, de aztán idővel ez elmúlt :) mondjuk én 14 voltam akkor, ez inkább ciki minthogy valaki 20 évesen veszti el a szüzességét :)
2011. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!