Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, kb. mennyi idő...

Bayernfritz kérdése:

Szűz vagyok, kb. mennyi idő alatt javul, hogy tovább bírjam?

Figyelt kérdés
18/F. A barátnőm már nagyon akarja, de érzem, amikor felizgulok teljesen, hogy elég lenne betennem és max.1-2 löket, vehetném ki... Tudja, de azt mondja, még nem zavarja, majd belejövök. Kb.mennyi idő kell ahhoz, hogy elérjem az "átlag" 5-15 perces időt? Hetente min.3-4* van (lenne) alkalom az együttlétre.
2012. júl. 2. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez miatt ne tartsd vissza magad. Tedd be, sülj el, majd a második menet hosszabb lesz.
2012. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 okoska31 ***** válasza:

először talán tapasztalnod kéne, hogy valóban mennyit bírsz, ha benne vagy.


másodszor senki nem mondta, hogy ha elsültél, akkor ne lehetne (letisztítás és kifacsarás után) visszatenni a barátnődbe.


egy együttlét alkalmával Te is elmehetsz 2-3 vagy többször is. És gyanítom, hogy állni fog, mert eléggé kiéhezett vagy:)


Innentől meg nagyon mindegy, hogy meddig tart, amíg az első élvezést tovább bírod visszatartani. (max. több gumit használtok el).


De, hogy még segítsek: az elsőt a szájával érje el.

2012. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második, harmadik alkalom már sokkal jobb lesz. És próbálj ne csak "pumpálni".
2012. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Barátnőm is ezt mondja, mivel megtudjuk beszélni a szexel kapcsolatos dolgokat is. Ráadásul elég rendes előjátékkal kezdek, szóval túl sok neki sem kellene. A lényeg, hogy megértő, csak nem szeretném, ha hónapokig max.1-2 percig bírnám, azért kérdeztem, kb.mennyi idő a javulás, majdnem minden napos együtt léttel?!
2012. júl. 2. 13:54
 5/5 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek. Korábban elégítettek már ki szájjal, kézzel is. Egyébként gondoltam arra és beszéltem is vele róla, hogy először orálisan, aztán izgatom addig, amíg újra készen nem állok és akkor talán jobb lesz valamivel.
2012. júl. 2. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!