Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy tovább bírjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guido kérdése:

Mit tegyek, hogy tovább bírjam?

Figyelt kérdés

1 év után lett egy új kapcsolatom. A barátnőm, nem szed még gyógyszert sajnos. Óvszerben meg annyira nem bizom, de rákényszerülök. És úgye bár sajnos gyorsan elmegyek és nem tudom hogyan tudnám elnyújtani azt az időt hogy ne menjek el olyan gyorsan.

Mit tanácsoltok?


Válaszokat előre is köszönöm (főleg ha normális a válasz :D)


2012. máj. 21. 21:01
 1/6 Johnny B. Goode ***** válasza:
Háát, az Amerikai pitében Jimnek bejött, hogy két kotont húzott a kukira...
2012. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
mielőtt találkozol a barátnőddel kb másfél órával csapasd ki. vagy akár elsőnek orállal kényeztet, elmész és mikor újra áll (addig foglalkozol a csajjal) mehet a menet. de van aki mikor elmenne rossz dolgokra gondol és és elmegy az élvezéstől a kedve( ezt haverom lkalmazza, azt mondta döglött kiscicákra gondol, mikor átmegy rajtuk a kamion, kicsit beteg:D)
2012. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lidokain spray, gyógyszertárban lehet kapni, de óvatosan. :D
2012. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Johnny B. Goode ***** válasza:
Nem értetted félre? Lehet, hogy a kiscicáktól áll fel neki... :D
2012. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ö nem kényeztet engem sehogy csak esetleg a általa kicsapatós módszerre tudnám rávenni :D


De ez a döglött macska nagyon hasznosnak tűnik

2012. máj. 21. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
van még valami visszaszorításos technika de én azt nem próbáltam mert szerintem nem igazán jó ha elszorítod vagy hogy mondjam. erről csak olvastam de kipróbálni inkább nem :D hát a kismacskás valahogy nekem nem nagyon jutott eszembe, nekem pestises kisgyerekek XD de akkor bírtam még vagy +5 percig simán :DDD
2012. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!