Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamagra segít abba hogy tovább bírjam az aktust?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

Egeszseges szervezetet minek megterhekni mesterseges szerekkel?

Tovabb akarod birni? Gyakorolj! Koncentralj!

2011. febr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
ugyan nem tudom, hogy az mi, de elképzelhetőnek tartom. a szexuális teljesítmény kiválóan növelhető mentális és fizika erősítéssel, de ami a legfontosabb: ez tényleg fejben dől el.
2011. febr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a kor nem számít 19 is elmultam már csak amikor barátnőmmel csináljuk akkor én olyan szinten feltudom spanolni magam meg ő is úgy fel tud izgatni hogy amikor már oda kerülünk akkor nem sokáig bírom 15-20 percig csak és ez engem zavar meg őt is
2011. febr. 20. 00:35
 4/7 Panda Péter ***** válasza:
jah, ez valami szer? akkor felejtős. azt hittem ez is valami mentális cucc mint a tantra :D (második voltam)
2011. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Panda Péter ***** válasza:
abba a 15-20 percbe is nagyon sok mindent bele lehet vinni, ha jól csináljátok. nem kell sietni, és minden problémát, érzést, tapasztalatot meg kell osztani a pároddal. egyedül nem biztos hogy meg tudsz küzdeni ezzel a dologgal, de ha összedolgoztok, biztos sikerülni fog.
2011. febr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

MI a baj a 15-20 perccel? Akkor utanna pihentek egy kicsit, vagy beveted egyeb testreszeidet, es amikor keszen allsz, akkor megint 15-20 perc.

En nem ertem a mai embereket, inkabb megbetegitik az egeszseges testuket ilyen hulye indokkal.

2011. febr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mxo válasza:

szerintem a kamagra nem segít,hogy tovább bírd,inkább úgymond önbizalmat ad:)

a lánnyal legyen meg az összhang,és akkor nem lesz gond,mert a 2-3. , menet már hosszabb lesz :)

2012. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!