Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki? Már most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki? Már most megőrülök!

Figyelt kérdés

A páromnak különböző okokból el kellett utaznia kedden Magyarországtól nagyon messzire. A folyamatos kapcsolattartás interneten és telefonon keresztül megvan természetesen, de találkozni sajnos csak jövő május hatodikán (!!) tudunk. Ami 10 hónap.

Nagyon szeretjük egymást, ezért is döntöttünk amellett, hogy valahogy átvészeljük ezt az időszakot és nem szakítunk.

Viszont nekem már most, három nap után szörnyen hiányzik és annyira lassan megy az idő, már most számolom vissza a napokat..


Persze, vannak barátaim, rokonaim, mentem már velük moziba is vagy csak úgy összeültünk, mert ők is tudják, hogy nehéz nekem most egyedül lenni - viszont akarva akaratlanul is bevillan a szerelmem képe és egyszerűen nem tudok róla megfelejtkezni, mindig ott van a fejemben.


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, mert úgy érzem, meg fogok őrülni, mire letelik ez a sok sok, rengeteg hátralévő nap... :(


2011. júl. 29. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

Hát elég hülye vagy, hogy ezt választottad, már ne is haragudj.

10 hónap az 10 hónap és a szíved mélyén biztosan te is tudod, hogy ha ezalatt az idő alatt nem érintkezhettek, akkor a pasid úgyis meg fog csalni, mert hát csak férfiból van és 10 hónap szex nélkül...

2011. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Húúúú most lehidaltam. Ki se bírnám. Tanács sajnos nincs. Nagyon sajnállak titeket!
2011. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele sokat, amilyen sokat csak tudsz. Neked is és neki is jó érzés, hogy habár sok sok kilométer távolságból, de hallhatjátok egymást.


Találkozz a barátnőkkel, sportolj, tanulj, olvass, járj szórakozni, sétálj nagyokat, ha még suliba jársz esetleg vállalj mellette munkát.


Tudom, hogy ez így nehéz, de meglátod, gyorsabban el fog menni az a tíz hónap mint gondolnád!


Kitartás, tudod vannak dolgok, amikért megéri várni és ez is abszolút abba a kategóriába tartozik. :)

2011. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első hozzászóló, te pedig egy bunkó vagy!!
2011. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szörnyű dolog két szerelmes ember között.Én ebbe nem mentem volna bele.Hogyha nagyon szeretitek egymást,akkor is ha nem találkoztok,és májusban meg újra kezdidek?Az jobb lett volna.Persze megadva a lehetséget a másiknak,hogy ha talál magának mást,akkor vele lehessen.Ha nem annyira messze ment,hazajöhetne vagy te odamehetnél 1-2havonta,még az is jobb megoldás,én megértem azt hogy írtok meg telefonáltok egymásnak,de nem tudtok egymáshoz érni,meg semmi : ( Szerintem ez igy nem jó....
2011. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelem mindent kibír és ha ezt az időszakot is sikeresen átvészelitek, akkor az újratalálkozáskor (persze csak miután egy napig ki sem jöttetek az ágyból) egyből javasolnám nektek az ékszerboltok eljegyzési gyűrű kínálatait, mivel ha ezt TÉNYLEG komolyan gondoljátok és TÉNYLEG ki is bírjátok, úgy, hogy közben senki nem rondít bele a kapcsolatotokba, akkor onnantól kezdve szerintem nincs mire várni.

Bár tanácsot én sem tudok adni, nagyon szorítok nektek, gondolom nagy lehet a szerelem, ha belementetek egy ilyenbe.

Sok kitartást és erőt neked, nektek!!

2011. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

110 ezer forint a legolcsóbb repülőjegy, 14 óra az út repülővel, ezt sajnos nem engedhetjük meg magunknak. :(

Én nem tudnék rajta kívül másra nézni bár igen, bennem is felmerült, mi lesz ha ő esetleg talál magának valaki mást..

Mindenesetre bizakodok benne, hogy sikeresen túlvészeljük ezt is, csak nehéz, nagyon nagyon nehéz már most is, a legelején!

2011. júl. 29. 22:18
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

nyugi,nem fog megcsalni. ha átvészelitek ezt az időt,az csak megerősíti a kapcsolatot. fontos h ne is agyalj azon h vajon mit csinálhat. ezt verd is ki a fejedből. nyilván komoly oka van h elment,te pedig elfogadtad ezt,úgyhogy támogatnod kell. sztem az segíthet,h megbeszéltek fix időpontokat amikor keresitek egymást. úgy könnyebb h tudod 1 óra mulva hív mint h egész nap a telefont nézed. próbálj valami elfoglaltságot keresni,pl egy tanfolyam vagy valami olyasmi ami nehezebb lenne ha itthonlenne-mert akkor inkább vele lennél-de régóta szeretnéd. azzal könnyíted meg neki is ezt az időt,ha mindig mosolyogsz amikor jelentkezik


kitartás!

2011. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szívesen olvasok még tippeket, hozzászólásokat. :)
2011. aug. 2. 12:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Azta, ez nagyon nehéz lehet..

Sok kitartást nektek és remélem megéri ezt a szenvedést végigcsinálnotok.

Szervezz magadnak minél több programot, próbáld minél jobban lefoglalni magad. Találkozz a barátokkal, tanulj pl egy új nyelvet vagy akármi más kreatív dolgot. Tanulj meg esetleg sütni, főzni ha még nem tudsz. Ha már tudsz, próbálj ki új recepteket, sajátíts el valamit nagyon jól, hogy meg tudd lepni a párod, ha hazajön.


Vágj bele egy új sportba, ami leköt, kikapcsol. Annyi féle szuper dolog van, ha a pörgősebb edzést szereted, akkor próbáld ki a zumbát vagy a kangoot, mindegyik alatt tök jó zenék mennek, mintha nem is edzenél.. Ha lazítani szeretnél ott a jóga vagy a pilates, ezzel 60 percre teljesen ki tudsz kapcsolni és májusban egy új, bombanőt fog viszontlátni a barátod.


Menj moziba, kávézókba, fuss össze a barátaiddal - nem kell egész napos programokat szervezni, elég ha csak 1-1,5 órára összeültök, máris elterelik a gondolataidat és nem fogsz azon kattogni, hogy de sok van még hátra..


Biztosan lesz mélypont, valószínűleg karácsonykor nem lesz jó érzés nélküle lenned vagy valamelyikőtök születésnapján, névnapján stb.. De ne add fel. Biztosan nem lesz könnyű és ahogy múlik az idő egyre jobban várod már, de ezt mind tudta, amikor ebbe belementél és mégis bevállaltad, tehát nagyon szeretheted és ha nagyon szereted, akkor megéri várni. Csodás lesz az a pillanat, mikor újra láthatjátok egymást, talán újra egymásba is szerettek.


Egyébként pedig ajánlanám neked, hogy vezess naplót. Írd le az érzéseid, mindent, hogy mit csináltál, hogy hogyan próbáltad elterelni a figyelmed, hogy mennyire sikerült. Így valamilyen szinten te is nyomonkövetheted majd a mindennapjaid és visszaolvashatsz, ha kifogysz az ötletekből. Mert amivel sikeresen sikerült kikapcsolódnod novemberben, az biztosan be fog jönni februárban is.

Esetleg elindíthatnál egy blogot, hátha a világhálón összeakadsz olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak mint te, távkapcsolatban élnek stb. Ők biztosan több hasznos tanácsot tudnak adni, mint mi itt, tapasztalat nélkül.


Bocsi ha hosszúra sikeredett és nagyon nagyon szorítok nektek!!!!!

2011. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!