Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki? Már most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki? Már most megőrülök!

Figyelt kérdés

A páromnak különböző okokból el kellett utaznia kedden Magyarországtól nagyon messzire. A folyamatos kapcsolattartás interneten és telefonon keresztül megvan természetesen, de találkozni sajnos csak jövő május hatodikán (!!) tudunk. Ami 10 hónap.

Nagyon szeretjük egymást, ezért is döntöttünk amellett, hogy valahogy átvészeljük ezt az időszakot és nem szakítunk.

Viszont nekem már most, három nap után szörnyen hiányzik és annyira lassan megy az idő, már most számolom vissza a napokat..


Persze, vannak barátaim, rokonaim, mentem már velük moziba is vagy csak úgy összeültünk, mert ők is tudják, hogy nehéz nekem most egyedül lenni - viszont akarva akaratlanul is bevillan a szerelmem képe és egyszerűen nem tudok róla megfelejtkezni, mindig ott van a fejemben.


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, mert úgy érzem, meg fogok őrülni, mire letelik ez a sok sok, rengeteg hátralévő nap... :(


2011. júl. 29. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem én is belementem volna. Nagyon szeretem a páromat, nekem ő a mindenem, és én sem tudok ránézni másra. Év közben mi is messze vagyunk egymástól, igaz nem ennyire messze és nem ilyen sokáig vagyunk távol, de én csak arra tudok gondolni ilyenkor, hogy milyen jó lesz újra ölelni, csókolni... Ha erre kerülne a sor, szó nélkül belemennék, érte bármit. Ne add fel:) foglald le magad ahogy csak tudod, tanulj, melózz, járj össze barátokkal, aztán beszélj a pároddal minél többet:)és biztasd, hogy minden rendben lesz, és te mellette állsz.:)
2011. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki :-( és féltékeny lennék igy a távolból, az biztos :-( De tudod, a távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobantja:-)))10 honap utan meglátjátok.
2011. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sweetie_ válasza:

Ez tenyleg iszonyat nehez lenne, nem tudom hogy a helyedben mit tennek. De mivel nagyon nagyon szeretem a paromat, egeszen biztosan belemennek - csak hogy aztan hogy lenne tovabb..

Hatalmas tisztelet es elismeres nektek azert, amiert bevallaltatok. Sok epito dolgot nem tudok hozzatenni, mivel hala Istennek meg nem voltam (es remelem nem is leszek) ilyen helyzetben, így csak azt tudom javasolni, mint a tobbiek, hogy foglald el magad amennyire csak tudod es beszeljetek sokat, telefonon, msnen, skypeon, ahol es amikor csak lehet.


(a blogos megoldast egyebkent tamogatom, en biztos olvasnam, szerintem tok szep dolog lenne egy ilyen temaju oldal)

2011. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban élek már 18 hónapja a közös jövőnk érdekében és azt tudom javasolni, hogy próbálj meg új hobbikat találni vagy bármilyen szabadidős tevékenységet, akár túrázás, futás vagy bármilyen sport, amivel rendszert viszel az életedbe és beszéljetek meg egy fix időpontot minden napra, amikor tudtok beszélgetni akár skype-on, akár telefonon és hidd el, akkor nyugodtabb leszel. Nekem bevált. A féltékenység meg bizonyos szintig teljesen normális, hisz messze vagytok egymástól. Mi 9 havonta tudunk 7 napot találkozni, tudom, hogy nehéz, de ki lehet bírni, ha nagyon szereted a párod. De én már abból indulok ki, hogy már lement az idő 1/3-a, már csak 3 évet kell így kibírnunk és újból nap, mint nap együtt lehetünk.
2011. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Hailey13 ***** válasza:

szerintem ez egy nagyon szép dolog.:)

gyakran beszéljetek telefonon, vagy küldj képeslapokat (azért nem minden nap) és hát..nemtudom, akik írtak abban ottvolt a lényeg:)

bírd ki!:) és majd sok boldogságot.

2011. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Hailey13 ***** válasza:
és nézd meg a Hétmérföldes szerelem c. filmet:D
2011. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát én meg pont fordítva gondolom, valószínűleg egyedül leszek ezzel a véleményemmel.. Én ha hasonló helyzetben lennék, megpróbálnék minél kevesebbet érintkezni vele, mert nekem ez csak annál rosszabb lenne...:( Mindent meg lehet szokni egy idő után, ha valakitől távol kell lennem, az első 4-5 nap rémes, utána már kevésbé.

21L

2011. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!