Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon hamar elmentem elso...

Nagyon hamar elmentem elso szexne, ugy 5-7perc 1-2 par masodperces megszakitassal. Lehet ezt valahogy huzni kicsit, hogy legkozelebb tovabb birjam?

Figyelt kérdés

Nagyon cikinek tartom baratnom elott, hogy bar mind a kettonknek elso volt, de szexnel csak en mentem el es eleg rovid ido alatt. Adnatok par tanacsot?


17F


2011. dec. 28. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet, a green tara mantra is segíthet vagy akár a sósborszesz habfürdő. Igen a bnőd nyilván nem ment el ilyen hamar, ez idő alatt ez lehetetlen de szerintem ha a linket amit küldök ( [link] megnézed tuti erőt kapsz a férfiasságod növelésében.
2011. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom ezt a sokat segito valaszodat. Nagyon sokra mentem vele. Esetleg valaki aki tenylegesen tud tanacsot adni?
2011. dec. 28. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, Papi, idővel majd belejössz a dologba. Ha neki is ez volt az első, akkor nem nagyon van még összehasonlítása alapja. Ne görcsölj, az a lényeg, és ne is parázz, hogy jó-e ez így. Lesz olyan is, hogy fél percig bírod, olyan is, hogy fél napig, meg olyan is, hogy fel sem fog állni. De ilyen az élet! ;)
2011. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Probaltam tartani a dolgot, de egyszeruen nem ment..:/:$

Na majd meglatjuk mi lesz. :)

2011. dec. 28. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.


Aktus előtt verd ki magadnak, vagy a barátnőd majd neked vagy kétszer legalább, utána tuti tovább bírod ha szexeltek.

2011. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aktus közben pedig néha gondolj valami aszexuálisra is, mert ha egyfolytában azon agyalsz, h úúú milyen szép a barátnőm és áááá mennyire szeretem és úúú de jó most így, tuti eldurransz megint 4-5 perc alatt.
2011. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elegge lehangolo a dolog, bar nem hinnem igy ez mindenkinek egybol csettintesre ugy sikerul ahogyan kellene.

Csak attol felek, hogy baratnomnek nem fog tetszeni, hogy nem ugy megy elsore ahogyan kellene aztan dob vagy valami. Bar eleg megerto tipus es turelmes...

Vegulis ha azt nezzuk beszelnunk is meg kell tanulni, jarni is stb... :)

2011. dec. 30. 11:58
 8/8 A kérdező kommentje:
1 menet utan mar 15-20perc, 2. utan kb 30. :PP :))
2012. jan. 2. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!