Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolja az emberiség...

Miért gondolja az emberiség 90%-a, hogy ciki, ha valaki (fiú) 18-19 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, fel idegel. Nem, hogy örülnének a lányok hogy nem fekszik le fűvel fával, hanem a szerelmes korszakára tartogatja. Valaki magyarázza már el könyörgöm, hogy miért tartják ezt nagyon sokan cikinek?
2012. aug. 24. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mert a mai világba mikor a srácok 14 évesen elvesztik vagy még hamarabb az extrémebbek ott már gáz a 19 éves szűz
2012. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ők sem tartják hidd el annak, sőt örülnek hogy tudnak várni az igazira..csak a magány beszél belőlük..nem a szexhiány..ha nincs társ, nincs szex..
2012. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

azért bizonyos kor után már lehet kicsit ciki és ha meghallja valaki akkor elgondolkodik hogy "vajon minden rendben van ezzel a gyerekkel?"


de 18-19 évesen még nem hinném h gáz.


De ne várd h ennek örüljenek is.

2012. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

hát én valami 20 fiú ismerősömről tudom hogy 18-9 éves korában vesztette el a szüzességét

érdekes, találtak olyan lányokat akiknek ez nem volt ciki

normális, nem r*bit kell keresni, ennyi a titok

21/L

2012. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
mert ennyi eszük van,nincs normális értékrendjük nem tudják mi a fontos,már aki szerint ez gáz,az a gáz hogy 12-15 évesek kefélnek de az nagyon szomorú
2012. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
90%

Szerintem pedig igazán példát vehetnének rólad, szánalom amiket a mai világban hallok/látok... Örülök hogy vannak még normális srácok :)

15L

2012. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Én is szűz vagyok még és nem tartom cikinek, aki meg annak tartja, az így járt :D. Én meg kifejezetten egy normális nőnek tartogatom magam, ha nem is a nagy Ő-vel fogom elveszteni, legalább szerelemben. 19/F
2012. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberiség? Az emberiség nagy részének kisebb gondja is nagyobb ennél, ez csak egy műhiszti azok által, akik fene jó dolgukban azt se tudják, mit csináljanak...
2012. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Ahogy az évek előrehaladtával a fiatalok egyre hamarabb és hamarabb vesztették el a szüzességüket, úgymond ez lett "az etalon", vagy inkább társadalmi norma. Mert nyilván, ha azt látják, hogy "kis" 14 évesek már túl vannak rajta, azt fogják gondolni, hogy elkéstek vele.

Szerintem egyáltalán nem "ciki". Én 17 éves vagyok, lány, és még szűz, nem gondolom, hogy ezzel bármi gond lenne. Eddig nem úgy hozta az élet, majd eljön az ideje. Csak mert mások szerint gáz, de szerintük nincs vele baj, akkor minek parázni?

2012. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ez egy média által generált szociális nyomás, hogy minél előbb veszítsd el. Amerikai Pite meg a többi amcsi középiskolásokról szóló vígjáték is ezt erősíti, hogy ez milyen nagy szám, meg mennyire mérvadó a kamaszok között felépülő hierarchiában.
2012. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!