Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez nagyon ciki. Mit csináljak?

Ez nagyon ciki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam az egyetemen. Elég jó barátok voltunk,sokszor átjött hozzánk. Úgy gondoltam,talán tetszem neki. De amikor így randizni próbáltam elhívni,vagy ilyesmi,akkor mindig kitért. Mindketten 22 évesek vagyunk amúgy.(én még szűz) De mindig azzal jött,h kisfiús vagyok. A ciki azonban az,hogy tegnap este együtt találtam őket a 18 éves öcsémmel,ahogy szeretkeztek. Nagyon ciki volt,ott feküdtek mindketten meztelenül(én meg még soha nem láttam élőben meztelen nőt) Ez most így nagyon sok volt egyszerre. Pláne,hogy az öcsém,aki jóval éretlenebb nálam,neki sikerült lefeküdnie vele. Nem is értem,hogy jöhettek össze. Most mit csináljak?

2012. aug. 7. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Menj inni.
2012. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
ülj a sarokba
2012. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 okoska31 ***** válasza:
95%

A lányt felejtsd el, gyorsan. Teljesen építsd le.


Az öcséd, ha tudott róla, hogy tetszik neked a lány, és lefeküdt vele ennek ellenére, akkor az alapvető testvérkódex szabályt szegte meg - amiért vezekelnie kell.

2012. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
bekerültél a "barátzónába"... nincs kiút, besz*ptad, má bocs
2012. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Tudod a kor nem minden könnyen lehet hogy a te 18 éves öcséd érettebb 18 évesen mint te 22 évesen... :S
2012. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Legyél homár az tetszeni fog neked.Az öcsi legalább nem olyan nyomi mint amilyen te is vagy.Szóval irány a gőzfürdő a nőket meg hagyd meg az öcsinek...Weheheheh.
2012. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
:)
2012. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ricsi mondtam már hogy hagyj békén minket...
2012. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Csinálj nekem egy kávét meg egykis palacsintát aztán menj el és idd le magad a sárgaföldig.
2012. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva. A csaj egyébként mit szólt, mikor rájuk nyitottál? Vagy nem vette észre, hogy te láttad őket? Ha nem, akkor szerintem egy óvatlan pillanatban vond őt kérdőre. Kérdezd meg tőle, hogy az öcséd miért nem volt neki kisfiús és figyeld a reakcióját. Szerintem egy ócska ribanc.
2012. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!