Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon ciki az ha...

Szerintetek nagyon ciki az ha ennyi évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! szerintetek nagyon ciki ha 26 éves vagy és szűz? egyszerűen nem találtam lányt igaz kicsit visszahúzódó voltam de nem találtam! segítsetek mit kéne tennem! mert mindenki kinevet!!!!
2012. júl. 24. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát első dolog, hogy nem híreszteled mindenhol, a másik, hogy keresel magadnak egy rendes lányt, ha máshol nem, akkor internetes társkeresés.
2012. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem találtál, ezután sem fogsz. A korosztályodnak nagyon nagy része már foglalt. A maradék meg... na az meg a maradék. Ha esetleg köztük akadna valaki tényleg jó, az meg egy igazi férfit akar, nem egy kezdő kisfiút. (tapasztalat)
2012. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Emily95 válasza:

Hát szerintem ha nagyon elszeretnéd veszíteni akkor a legjobb baráttal aki természetesen lány avval kell. Mert így jó meg minden. És tényleg ne híreszteld. Olyannak mond el aki tényleg fontos számodra ne pedig egy havernak aki elmondja mindenkinek. Am meg hogy csajozol és helyes vagyok akkor minden rendben lesz. Legyél kedves udvarias mosolygós és be fogsz jönni a csajoknak hidd el :)


16/L

2012. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Még nem találkoztál a megfelelő lánnyal. A párom 28 volt amikor elvettem a szüzességét és ő is nekem én akkor voltam 21. Várj türelemmel és ha megtetszik valaki akkor ne szalaszd el az alkalmat hanem kezdeményezz: ) 26L
2012. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem nem, nagy érték már, az ha valaki szűz...
2012. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
legyünk őszinték, cikinek nem ciki, de nem is érték.jó, hogy nemcsak dugásból áll az életed, de ezen változtatni kell. nem kéne elmondanod mindenkinek, és ha meg is ismerkedsz egy csajjal, annak se mond el.majd szépen lassan, ha oda juttok.próbálkozni kell továbbra is, nem erőltetve, és légy egy kicsit magabiztosabb.törődj többet magaddal, sportolj, elcsépelt, de máshogy nem lehet.
2012. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha tényleg őszinte akarsz lenni, akkor mondd ki bátran: ciki.
2012. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de nem az.nem is ciki nem is érték, ezt mondtam.persze csak szerintem.
2012. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Szokj hozzá az örök magányhoz.
2012. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tudod mit? menj el egy Hit gyülekezetbe.Nagyon sok lány van ott aki szintén szűz még ennyi idősen,csak mert az igazira vágyik. Ja és nem ciki h az igazival akarod.volt párom 25/F és szintén szűz... sztem menj el egy ilyen gyülekezetbe és próbálkozz ott... ( Vasárnap 11:00kor az ATV-n megnézheted,hogy milyen hely is az) ha érdekel bővebben,hogy esetleg holt tudnál elmenni,írj üzenetet.Nagyon szívesen segítek neked. :)
2012. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!