Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon ciki az ha...

Szerintetek nagyon ciki az ha ennyi évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! szerintetek nagyon ciki ha 26 éves vagy és szűz? egyszerűen nem találtam lányt igaz kicsit visszahúzódó voltam de nem találtam! segítsetek mit kéne tennem! mert mindenki kinevet!!!!
2012. júl. 24. 14:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
Mindenkinek más az értékrendje, van akinek ez fontos. Szerintem nem mindegy kivel teszi meg az ember. Jó, vannak egyesek akik fűvel fával csinálják...de azok olyanok is. Ebben a mai világban igenis nehéz találni megfelelő partnert, de inkább maradjon szűz 40 éves koráig mint egy olcsó ribanccal álljon össze, akin már egy fél falu átment.
2012. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Dj Chris válasza:

Én ehhez csak annyit fűznék,hogy ha pasiról, ha csajról van szó, 25 éven felül rekord ha meg tudják őrizni a szüzességüket, mert a mai világban már a 14 éves lányok/fiúk is csak a szexen törik az agyukat,meg azon,hogy ebben meg ebben a buliban,hogy keféljük meg ezt meg ez a lány, meg hogy hogy feküdjek le evvel meg evvel a fiúval...

Szóval a szüzesség a mai világban már nem egy kis dolog..

A kérdezőnek pedig azt mondom,hogy ne legyen ideges emiatt..Úgyis meg fogja találni az igazit akinek oda tudja adni a szüzességét, és végre mindenki boldog lesz..

2012. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!