Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor lesz már ennek vége?

Mikor lesz már ennek vége?

Figyelt kérdés

Minden második kérdés a témában az, hogy "x évesen gáz, hogy szűz vagyok?"

vagy, hogy "nagy baj, hogy x évesen már nem vagyok szűz?"

Nagyon unalmas már.

Szerintem ez nem olyan dolog, ami gáz, vagy sem.

De ha a.) eset ennyire gáznak érzi, tegyen róla, b.) pedig ha bajnak tartja, miért csinálta.

De hogy mindenki itt kérdezgeti... Annyi ilyen kérdés van, a rendszer ki is adja a hasonlókat. A válaszok meg úgyis ugyanazok lesznek...

Ti nem unjátok?



2012. jún. 24. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazad van.Én számomra másik két agyrém:terhes vagyok-e,,x centi hosszú ,y centi vastag jó-e?
2012. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem vagy valakik nagyon unatkoznak, ezért direkt naponta kiírnak 5 ilyen kérdést, vagy agyilag teljesen retardáltak és/vagy analfabéták. Több ötletem nincs.
2012. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Sok ismétlődő kérdés van a szerelem, szex kategóriában, ezért nem is járok már oda.

(Most kulcsszavak alapján keveredtem ide.)

2012. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vannak még különböző rokon kérdések is.


a.:unatkoznak

b.:szeretik idegelni a többieket

C.:nem hisznek néhány embernek,képesek hosszú hónapokig lovagolni a témán hogy megnyugodjanak.


ezeket tudom elképzelni.

2012. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De a válaszolók se semmik, ugyanazt leszajkózzák minden ilyen kérdésnél...
2012. jún. 24. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
meg az ilyen alkat bejön nektek? minden embernek más jön be nem mindeggy hogy x-idegennek bejön-e vagy sem? egyszer úgy is meg-kúrja valaki és bejön valakinek
2012. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néha kicsit unalmas, de lássuk be, naponta több ezer ember látogatja ezt az oldalt, mindenki más-más személyiséggel. Senki nem akar hasonló kérdések között talán hasznos válaszokra vadászni, egyszerűbb feltenni egy saját, személyre szabott kérdést, amiben jobban kifejtheti a saját problémáját, érzéseit.


Én inkább azokat a kérdéseket unom jobban, amiben arról rinyálnak, hogy túl sok a hasonló kérdés, mert annak aztán tényleg nincs semmi értelme. Mint ennek se.

2012. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked sem muszáj válaszolni egy olyan kérdésre, aminek szerinted semmi értelme...
2012. jún. 25. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:

- Lehet, hogy tényleg csak egyszerűbb írni egy újat, mint a keresőt használni.

- Növelik a statisztikát, ezáltal a későbbi keresőknek nagyobb lesz az önbizalma. Ha van 3 ember, aki 30 évesen szűz, 2 aki 28 évesen, 3, aki 26 évesen és vagy 8 aki 21-25 évesen, akkor rosszabbul érezheti magát, mintha minden számjegy végére kerül egy nulla. Akkor már kevésbé érzi elveszettnek és lúzernek magát, mert sokkal többen vannak a sorstársai.

- Lehet, hogy naivan arra várnak, hogy kapnak valakitől ajánlatot privátban. És ha nőnemű az illető, akkor a valóságban is nő és nem a napiszarra teszi ki a kérdező fényképét, ha férfi, akkor pedig elviszi őt egy bárba, mert neki mindennapra jut egy nő és gondolja megszánja a szerencsétlent.


Ezeket tartom reálisnak. Mármint, hogy ezek fordulhatnak meg a kérdezők fejében.

2012. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!