Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhesség a vége ennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhesség a vége ennek?

Figyelt kérdés

Szeretkeztünk a barátnőmmel.

Nem védekeztünk. Okkal. nem részletezem miért de nem tudtunk gumit használni a csaj meg valami baromság miatt nem vesz be esemény utánit. De odafigyeltünk rá nagyon, mielött elélveztem kihúztam belőle a péniszem és nem élveztem bele egyszer sem.

Most meg aggódunk. Az első alkalom is vele volt nekem meg neki is velem de az kb több mint fél éve volt. ennek is nyomos oka van hogy miért ilyen rég. akkor minden rendben volt. gumi, jó volt nem volt gond.

Most meg aggódunk. Második volt de fájt is neki előszőr aztán kevésbé. Na mindegy tovább nem részletezem.

Lehet okunk aggódni? Késhet ilyenkor a vérzés? bár még nem járunk ott de jobb előre megtudni.


2012. ápr. 30. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyomós okom van azt mondani, hogy igen.
2012. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, van min aggódni. Mi az, hogy nem tudtatok gumit használni? Nincs rá péééz? Mi az, hogy nem vesz be 72 órásat? Nem ad rá anyuci rávalót?
2012. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol tart a csaj a havibaj után. Vannak olyan időszakok, mikor minimális az esély DE akkor sem teljesen nulla! Mellesleg ráférne a csajra egy fejmosás, mert szerintem parázik az orvostól, azért nem akar semmit bevenni. De ha jobban szeretitek a körmötöket rágni dugás után hát a ti bajotok.
2012. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne terhes???

Tudod a gyerek úgy készül, hogy az emberek nem védekeznek. Meglepő, mi?


Olyan meg nincs, hogy "okkal" nem védekeztek. A védekezést mindig eg lehet oldani, ha meg mégse, akkor NEM KELL DUGNI!!!!!

2012. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de ha nem élveztem bele akkor hogy?
2012. ápr. 30. 10:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy másoknak is sikerült már ezzel a módszerrel teherbe esni.

1 év alatt 100 nőből 35 teherbe esik megszakítással.

Előbb kellett volna gondolkodni.

2012. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a 100-ból 35 elég sarkos, nem azt jelenti hogy 35% h a barátnőd terhes. A statisztika azt mondja, hogy azok akik rendszeresen ezt a módot választják (tehát több aktusról van szó nem egyről) 35% valószinűséggel esnek teherbe. Egynél elég alacsony a szám, de ugye ha mondjuk ez 1%, és 100-szor csináljátok, akkor jó eséllyel be fog ütni.


Szóval minden esetben pörgettek egyet a ruletten. Ez az orosz rulett fordítottjának is felfogható.

2012. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Okom van feltételezni, hogy ti rettentő egybitesek vagytok...


Azt ugye tudod, hogy nem esemény UTÁNIT kell bevenni hanem fogamzásgátlót kéne szedni?

2012. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!