Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhesség a vége ennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhesség a vége ennek?

Figyelt kérdés

Szeretkeztünk a barátnőmmel.

Nem védekeztünk. Okkal. nem részletezem miért de nem tudtunk gumit használni a csaj meg valami baromság miatt nem vesz be esemény utánit. De odafigyeltünk rá nagyon, mielött elélveztem kihúztam belőle a péniszem és nem élveztem bele egyszer sem.

Most meg aggódunk. Az első alkalom is vele volt nekem meg neki is velem de az kb több mint fél éve volt. ennek is nyomos oka van hogy miért ilyen rég. akkor minden rendben volt. gumi, jó volt nem volt gond.

Most meg aggódunk. Második volt de fájt is neki előszőr aztán kevésbé. Na mindegy tovább nem részletezem.

Lehet okunk aggódni? Késhet ilyenkor a vérzés? bár még nem járunk ott de jobb előre megtudni.


2012. ápr. 30. 09:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

Drága gyermekem, a gumira mindig van jó ok, rossz nincs. Ha van, akkor az inkább a dugás ellen szól.

Az abortusz és az esemény utáni tabletta rettentő nagy megrázkódtatás egy nőnek, ő is hülye volt hogy hagyta, de te meg kifejezetten még szemétláda is vagy hogy kiteszed ennek a barátnődet, a temrékenysége is rámehet ezekre!!!

Szóval a gumi olcsóbb mint a gyerek és kényelmesebb mint az abortusz, vagy az örökbeadási procedúra, vagy egy korán jött gyereket eltartani.

2012. máj. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!