Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves szűz: ez már tényleg...

40 éves szűz: ez már tényleg gáz? Vajon mi baja van? Lehet ennek még jó vége?

Figyelt kérdés

Elsőre arra gondolnék impotens. Vagy masztigép. Vagy homo. Vagy nőgyűlölő. Vagy anyuka kedvence. Vagy komplexusos, de nagyon. Azaz impotens. Lehet valaki ennyire komplexusos?

Van erre mentség?

Menthetetlenül szexmentes?


2009. nov. 20. 13:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
19%
A filmre gondolsz?:P Vagy komplexusos, de nagyon. én erre szavaznék inkább. Vagy masztigép. Vagy homo. Vagy nőgyűlölő. Vagy anyuka kedvence. ezek meg nem igazán állják meg a helyüket szerintem, mert ha homo lenne akkor rendszeresen a kék osztrigát látogatná, az hogy valaki anyuka ekdvence nem zárja ki , nőgyűlölő, akkor meg kb vicsorogva járna az utcán is. Masztigép megint nem zárja ki a dolgot.
2009. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
14%

Most van egy férfi ismerösöd aki 40éves és szüz? Hát lassan én is odajutok Xd , mégcsak 23 vagyok mondjuk :D , de egyik sem vagyok az általad felsoroltakból , szóval nem értem hogy a 40 éves miért lenne akármelyik.


Ha a filmre gondolsz , akkor az meg tök poén szerintem nagyon jó film :D

2009. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Igen, ez valószínű. Komplexusos. De ha ennyire rámerevedik ez a probléma, sehogyan nem oldhatja fel?

Szerintem aki évtizedekig komplexusos, az már impotens is.

2009. nov. 20. 13:14
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem nem, nem a film. Ez maga a való világ. Egy valódi impotens állat lehet.
2009. nov. 20. 13:16
 5/43 anonim ***** válasza:
75%
És ez miért a te problémád?
2009. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Egyébként két 40 éves szűz ffi ismerősöm van. Az egyik olyan magába fordult barom. Soha nem kellene senkinek, és fel sem vetődik bennem kérdőjel. Semmi érdekes nincs benne.

A másikról viszont nem gondoltam volna. Jóképű és nagyjából normális, jól is csókol. De legszívesebben anyukájánál tölti az időt. Csendben ülve a sarokban a tévé előtt. Szerintem ez fura.

2009. nov. 20. 13:20
 7/43 anonim ***** válasza:
54%
Ő tuti ilyen anyuci kedvence és ez sajnos a szülők nevelési hibájából fakad. Kevés barátja van, túlságosan gátlásos. Nem szocializálódik, mindentől elzárja magát. Sok ilyet látni, nem csak 40 évesek, de már 20 évesek között is. Tipikus Jencike, anyuci kedvence...
2009. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
39%
Az az ember beteg. Ennyi
2009. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Volt egy harmadik ilyen ismerősöm is, azon nem akadtam ki ennyire amikor kiderült. Vallási okokból indokoltnak láttam, hogy még szűz. Aztán végül egy szerelemben elvették tőle a szüzességét és normál férfi módjára élt. Nem lett belőle sem szexmániás, sem remete. Ennél a srácnál, akiről a kérdés szól, és akihez kötődnék, nem látom ezt a happy endet, mert sokszor hazudik és nehéz titokként őrizte a szüzessége titkát. Ezzel ellentétben a fent írt lelkész teljesen normálisan beszélt erről bárkivel, nyíltan és boldogan vállalta és adta végül oda az arra érdemesnek.
2009. nov. 20. 13:25
 10/43 anonim ***** válasza:
80%

Igen , beteg-.-' , hidd el vannak betegebb emberek nála , akár ezen az oldalon is .


Az nem beteg ember aki a saját hugát akarja megd*gni , - (igen , ezen az oldalon volt ez is. ) söt még jofejnek is tartjátok :D , de aki 40 évesen szüz az beteg -.- . Vagy agyirokkant mi?:D Annyira nem vagytok képben a dolgokkal hogy az hihetetlen . Mi van ha mondjuk ennek a 40 évesnek olyan baja van hogy nem tul jóképü, megkaphatna egy két nöt , de azok meg olyanok hogy még bottal se nyulna hozzájuk? :D

2009. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!