Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves szűz: ez már tényleg...

40 éves szűz: ez már tényleg gáz? Vajon mi baja van? Lehet ennek még jó vége?

Figyelt kérdés

Elsőre arra gondolnék impotens. Vagy masztigép. Vagy homo. Vagy nőgyűlölő. Vagy anyuka kedvence. Vagy komplexusos, de nagyon. Azaz impotens. Lehet valaki ennyire komplexusos?

Van erre mentség?

Menthetetlenül szexmentes?


2009. nov. 20. 13:03
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
az olyan nőkből mint én? figyi itt én vagyok a lány a pasi meg egy negyven éves aki még sose dugott. itt most erről van szó. őbelőle nem lesz apáca, engem meg nem vennének számításba ha jelentkeznék
2009. nov. 20. 21:44
 32/43 A kérdező kommentje:

Nem tudom egy negyven éves szűz pasi ráveti-e magát egy csirkére félig lehúzott bugyival, vagy egyáltalán felállna neki a látványtól?

Miért utálja valaki a szexet?

Miért utálja valaki a szexet?

Hogy tud valaki így élni? Magányosan aszalódva a Barátok Köztön. Fel nem foghatom. Szerintem ennél jobb az is ha valaki csak prostikkal volt. Talán nem is nőtt ki a töke.

2009. nov. 21. 12:36
 33/43 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ennyi évesen már nagyjából szerintem el lehetett volna intézni örömlányokkal is, ha nagyon akarja. Itt szerintem másról van szó... Mondjuk ekkora lúzer csak nem lehet valaki :/
2009. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
92%
:D még mindig nem értem amúgy az egészet , mért huzod fel magad ezen :D tisztára ugy jön le az egész mintha haragudnál rá , mert kiirtott 8 milliárd embert :D
2009. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
14%
Szerintem már gáz a dolog, ha 40 évesen szűz még valaki.
2009. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez nem haragudás... Csak nem tudom elhinni, hogy ilyen létezik :D Nagyon gáz lehet... Mármint, ha valaki normális emberi életet él, akkor ez így nem nagyon fordulhat elő szerintem. Mindenkinek megvan a maga párja, csak meg kell találni!
2009. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
Egyszer úgyis megtalálja az igazit!
2009. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Igen, ennyi idő el lehetett volna és el is kellett volna intézni minimum örömlányokkal vagy nem igaziakkal.

Az nem gáz ha az igazi várat magára. Léteznek kompromisszumok is. Csak abnormális ne legyen.

Ez nem harag, de nagyon-nagyon furcsállom. Ösztönből úgy érzem hogy ez már nem lehet normális.

VOLT MÁR VALAKI ITT 40 ÉVES SZŰZZEL?

MILYEN VOLT?

2009. nov. 25. 19:23
 39/43 anonim ***** válasza:
Megtalálja? de mikor? meg az a legnagyobb baj, hogy ha meg is a nagy ő van mit fog vele kezdeni? nem hiszem, hogy a nő meg fog azzal elégedni, hogy a kezét fogja. Szerintem ez így elég para... elkezdeni azt amit az emberek nagyon nagy része elkezd 20 éves kora alatt... persze lehet sok oka a dolognak, d ez szerintem alapvetően kicsit looserség..
2009. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
Hát ez szerintem is gáz. Az egy dolog hogy valaki várni akar de azért ez több mint túlzás. Legkésöbb huszonegypárévesen el kell kezdeni szexuális életet élni mert különben már nagyon nehéz lesz normális párkapcsolatot kiépíteni.
2009. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!