Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves szűz: ez már tényleg...

40 éves szűz: ez már tényleg gáz? Vajon mi baja van? Lehet ennek még jó vége?

Figyelt kérdés

Elsőre arra gondolnék impotens. Vagy masztigép. Vagy homo. Vagy nőgyűlölő. Vagy anyuka kedvence. Vagy komplexusos, de nagyon. Azaz impotens. Lehet valaki ennyire komplexusos?

Van erre mentség?

Menthetetlenül szexmentes?


2009. nov. 20. 13:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
0%
Nem kicsit lúzerség, hanem nagyon lúzerség! Nem hiszem el azt, hogy valaki nem akar keresni magának egy normális párt. Aki már csak keres egy lányt, az biztos, hogy fog találni előbb utóbb, nem? 40 évesen már nagyon késő...
2009. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:

Én is ismerek pár 40 éves szüzet. Sőt, 70 éveset is. Gábor atyának hívják, és szerintem van rá mentsége...

Amúgy szerintem sokkal nagyobb gáz, ha valaki pl. csak azért vállal el példának okáért olyan munkát, amihez amúgy köze nincsen, hogy ezáltal több pénze, és a több pénzen keresztül több nője legyen.

2009. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező! Te most kurafit keresel magadnak?

Miért kellett volna prostiznia? Sztem az a lúzer, aki pénzért veszi a szexet.

Sőt ocsmány ember.

A nők nagy része nem szereti, ha egy ffi, akit szeret, prosti múlttal rendelkezik.

Mert nem az a kur*va aki az úton áll, hanem az, aki a szolgáltatásért fizet.....


Azért gondolj bele, hogy egy 40 éves ffi, aki szűz, valószínűleg azért az, mert érzékenyebb, és normális érzésekkel, értékrenddel gondolkodik. Lehet, hogy az igazit kereste, vagy lett is volna, csak nem jött össze. Van ilyen is.

Örülj neki, hogy ő legalább nem egy rib*anc fas*z.

De úgy veszem észre, neked egy kura*fi kell.....

2009. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!