Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves szűz: ez már tényleg...

40 éves szűz: ez már tényleg gáz? Vajon mi baja van? Lehet ennek még jó vége?

Figyelt kérdés

Elsőre arra gondolnék impotens. Vagy masztigép. Vagy homo. Vagy nőgyűlölő. Vagy anyuka kedvence. Vagy komplexusos, de nagyon. Azaz impotens. Lehet valaki ennyire komplexusos?

Van erre mentség?

Menthetetlenül szexmentes?


2009. nov. 20. 13:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Lehet aszexuális...egyszerüen nem is hiányzik neki.Vannak ilyenek.
2009. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a választ. Bár ilyen egyszerű lenne. Honnan tudod, hogy pl a férjed barátja szexre kész és nem lenne gondja ha most összejönne egy hozzá való nővel?

Hogy lehetsz biztos ebben?

2009. nov. 20. 14:32
 23/43 A kérdező kommentje:

Az aszexuális az én szempontomból egyenlő az impotenssel?

A szempontom pedig az hogy szeretem a szexet. Egészségesen szeretem az egészséges szexet.

2009. nov. 20. 14:34
 24/43 anonim ***** válasza:
49%
Azért lehet ilyen feltűnően furcsa neked, mert már 12 éves korodban széttártad a lában valakinek.
2009. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
86%

hello, sziasztok

Csak érdekességként mesélek magamról.33éves múltam és még szűz vagyok,nem csókolóztam nem fogtam meg egy lány kezét stb. A külsőmmel talán nincsen különösebb probléma, bár természetesen én sem vagyok megelégedve magammal mint sok mindenki más. 192cm magas vagyok 93-94 kg, sötétbarna haj, barna szem ez még nem is lenne baj de leginkább az arcommal vagyok elégedetlen, szerintem egyáltalán nem vagyok jóképű.

Ha már szóba került az impotencia: még mostanában is előfordul velem, hogy pár nap pihentetés után annyira megkívánom a dolgokat,hogy akár napi 4szer is könnyítek magamon.

A saját nemhez vonzódás nálam egyáltalán nem jön szóba, sőt, viszonylag szerencsés alkat lennék, hiszen jártamban-keltemben észlelem, hogy kinézetre elég sokféle lány tetszik. Értem ezalatt, hogy lehet alacsony vagy magas, szőke vagy barna stb. bár nálam is mint a többségnél az első dolog amit megnézek egy lányon az az arc. Tehát azt sem mondhatom hogy azért nem találtam még senkit mert nagyon válogatos lennék.

Igazából, hogy itt tartok ahol, azt csak magamnak köszönhetem. Persze sokminden közrejátszott ebben, az általános suliban még sok barátom volt, de a többi suliban ahová jártam már nem igazán tudtam beilleszkedni és egyre jobban magamba fordultam, egészen odáig tartott ez a dolog, hogy jelen pillanatban egyetlen ismerősőm vagy, barátom nincsen akivel a szabadidőmben eljárhatnék.

A legfőbb ok mégis inkább a természetemben keresendő, egész eddigi életemben nem érdekelt semmi és mindig mindenhez lusta voltam, a szüleim hiába nyüstöltek nem sportoltam semmit, tanulni sem szerettem, egyáltalán soha nem volt bennem semmi ambíció, vagy plusz, hogy ezen az egészen változtassak.

Jelen pillanatban még ennyi idősen is a szüleimmel élek, van ugyan egy munkám, amiből viszont ha arról lenne szó egyedül nem tudnám fenn tartani magam, egyszóval biztos egzisztenciám sincsen és semmi kilátásom a jövőre nézve.

Ezt a sokmindent azért írtam le, hogy ha valaki ennyi idősen is szűz még nem biztos, hogy beteg, inkább csak gyenge akaraterővel rendelkező, önbizalomhiányos, befelé forduló emberke.

2009. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
84%

Vagy rendszergazda.



99FL

2009. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
12%

Hát olyan nincs hogy nem kivánja. Mivel a férfiben termelődik a férfi ivarsejt aminek mindenképp ki kell ürülni. Ha máshogy nem akkor álmában. Ha mégis nagyon nem kivánja akkor meleg. Szóval szerintem ezekkel semmiképp nem stimmel valami.

Az előzőnek meg elmondanám hogy az inpotens az is mikor az aktus előtt bepánikol valaki mert a csaj se segít neki meg iyenek. Szóval nem hencegnék a helyedbe hogy reggelente ébredés után spontán merevedésem van.

Próbáld ki nővel is és aztán hencegj.

meg még azzal se stimmel valami aki középkorú léte ellenére eldobja magától ezt az örömöt. Lassan megöregszik és akkor már nem lesz olyan mint ha fiatalon csinálná. Csak ilyen nyugdíjas szex.

Csomóan 30 évesen már sok gyerekes apukák. És az a normális szerintem.

2009. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, köszi hogy segítetek nekem gondolkodni. Bár én már 12 éves koromban széttettem a lábam valakinek :), azért ez a 40 rázós. Hozzám tökös srác kell, igazi lepedőakrobata, és még hogyha minden rendben is van, tehát nem búza, hanem lányra vágyik, nem impotens, hanem alkalmas gyakori farok-punci szexre és élvezi is, nemtom mennyire tud meggyőzően döngetni, pedig nekem az kell. Olyankor jó kislány vagyok... És nemtom mennyire esek térdre az élvezettől és a várható élvezettől és furulyázok majd mint egy erre idomított eszetlen némber. Merthogy ez is része a jó szexuális életnek, ha belegondolunk. A házasságnak nem, de annak hogy egy férfi egyetlen hímként bevésődjön egy nő agyába, ágyába, pinaizmaiba, annak szerény élettapasztalatom szerint része. Mindazonáltal bejön ez a fickó. Ha pedig a lábam közé is bejön, akkor remélem olyan boldogok leszünk, hogy ott is marad, és negyven évesen csinál majd gyönyörű kis gyerekeket nekem, és ez a kérdés fel sem tevődik többé.
2009. nov. 20. 18:27
 29/43 A kérdező kommentje:
Vagy én vagyok túl elvadulva?
2009. nov. 20. 18:29
 30/43 anonim ***** válasza:
Nem jut eszembe ezt hogy hívják, de lényegében olyan mint a homoszexualitás, v a lezbikusság, vannak olyan emberek, akik egyszerüen nem végynak a szexre. Az ilyen nőkből lett például régen apáca.
2009. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!