Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled kapcsolat. Lehet ennek jó vége?

Figyelt kérdés

Életemben már másodszor fordul velem elő. :( Van egy pasi, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk mindenben, és bevallottan vonzódunk is egymáshoz, de kapcsolatot semmilyen formában nem akar felvállalni. Nyúzzuk egymás idegeit folyamatosan, mert azért tesz lépéseket, de aztán mégis mindig meggondolja magát. Teljesen elszakadni nem tud tőlem, én se tőle. Mit lehet ilyenkor tenni?

Azt ne mondjátok, hogy hagyjam a csudába, mert a legutóbbi hasonló kapcsolatom közel egy évtizedig tartott, és a sok nyűglődéssel együtt is nagyon sok pozitívumot nyertem belőle. A mai napig jókat tudunk dumálni, de már csak nagyon ritkán. Valahogy úgy érzem, a sors újra feladta ugyanazt a leckét, hogy most már oldjam meg. :)


2012. jún. 2. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Pedig szerintem ki kéne állnod magadért elmondani hogy te egy stabil kapcsolatra vágysz mert ez igy ugy jön le hogy jó vagy neki néha de komolyan nem kellesz neki és te ahelyett hogy kiállnál magadért és vállalnád hogy esetleg inkább ott hagysz belemész a játékba. De ha szerinted ebből is sok pozitivumod lehet vagy volt akkor csináld ezt még jó sokáig amig rá nem jössz hogy értelmetlen és keresel egy olyat akivel komolyan lehet majd tervezni!
2012. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre! :)
2012. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igenis azt mondom, hogy hagyd ott. Nem érdemel meg téged, de nagyon nem.
2012. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!