Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éves kapcsolat, ez a vége, mélypont, vagy szüneteltetni kéne?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a barátommal.

A mostani időszak elég kapcsolatpróbáló. Mindkét részről.

3hete elkaptam egy csúnya vírust, ami aztán annyira legyengítette az immunrendszeremet, hogy elkaptam mégegyet:( Így dokitól dokiig, a fél gyógyszertárat felvásárolva tengődöm. Lefogytam, gyenge vagyok, fáradékony, egyszóval elég beteg.

Vizsgaidőszak eleje, zh-k tengere. Járok másik suliba is, ott is vizsga lesz, az is nagyon para.

Egymástól nagyon messze lakunk, találkozni mostanában egyre ritkábban.


Mivel alig találkozunk, és most én beteg is vagyok a szextéma...háát egy hónapja nem volt.

Természetesen mindig megkapom, hogy már alig bírja, meg minden baja van. Most is le fog jönni, gondolom, nem csak azért hogy megnézzen, hanem várja már, hogy digidugi legyen. Persze én most a hátam közepére sem kívánom,mivel az ágyról lemászni alig van erőm... dehát, ezt egy makk egészséges kanos pasi nem biztos hogy megérti.

Azt is mindig a fejemhez vágja, hogy miért nem megyek le hozzá hétvégente, miért nem tanulok nála, és miért nem gyógyulok meg nála?

Mert ha lemegyek a lakására (ő már dolgozik, én egyetemista) akkor ki kell takarítanom, mert valahogy mindig piszok van, főzni kell, kotyvasztani valami kaját, mert hát éhes. Erre azt mondja, hogy ő sosem mondta, hogy tkarítsak ki vagy hogy csináljak kaját. Nade...nem lehet mindig melegszendót enni... (mert annyit ő is megtud csinálni)


Szóval most picit belefáradtam. Találkozni nem akarok vele, mert tudom, hogy b*szgatni fog, szó szerint is meg hogy menjek el hozzá. De nem érti meg, hogy alig bírok talpon lenni.


A másik, hogy, nem tudom, csak én vagyok e ennyire finnyás, ha ezt egyáltalán annak lehet nevezni, de ha jön le hozzám, akkor miért nem képes kicsippázni a szemét, fikamentesíteni az orrát, és kizsírtalanítani a fülét?

Erre mindig azt mondja, hogy neked is szokott csipád lenni (igen reggel6kor mikor felkelek, egyből megmosom az arcom, mert szerintem ez alap), meg hogy a te füles is zsíros (de van fülpiszka... azért elég undi mikor ilyen sötét zsíros cufferáj gömb van a fülében. MErt hogy neki azt tanította az anyukája, hogy nem szabad agyonpucolni...

Az orrában a focicsapat... Én nem tudom 24 évesen miért nem lehet normálisan papírzsepivel kipucolni az orrát... Ugye alacsaonyabb vagyok nála, és ha meg akar csókolni, én meg felnézek rá, akkor akarva akaratlanul is látom hogy fekete cuclik vannak az orrában.

Az hogy ha használ egy zoknit, másnap kifordítva felveszi, mert hogy az a fele még tiszta...hab a tortán.

Én nem tudom milyen anyja van...persze tudom...de .... nem értem.


Eddig elnéztem, nem szóltam....az utóbbi időben mindig mondom neki...füled...fúj...töröld meg az orrod...Aztán megsértődik....

De könyörgöm, ezek alapvető higiéniás dolgok nem?


Amúgy nagyon szerelmes,rendes, aranyos, csak...van egy két hibája amin már nem tudom túltenni magam.


Így annyira nem is kívánom, se látni, se találkozni vele, se szexelni.


Jöhetnek a negatív kritikák, hogy mekkora hisztis kis pitsa vagyok, meg pláza cica. Egyáltalán nem. PArasztházban lakom, állataink vannak, szoktam alóluk ganajozni, de ha vele találkozom, vagy ha felmegyek hozzá, akkor mindig megfürdök, puccba vágom magam...


Na meg a másik.... hogy ha lejön 2 napra, egy alsógatyát, egy pólót, egy zoknit hoz... ha 4 napra akkor már 2-t.... Mondom neki, miért nem tettél be minden napra egyet??? Mert siettem hozzád, mert már nagyon hiányoztál... De....Ha én megyek hozzá, be tudok pakolni minden napra csini rucit, meg elég bugyit....Miért ilyenek a pasik?



Fú de hosszú lett... Köszi annak aki elolvassa és hozzászól.


De most akkor mivan? Ha együtt akarok vele maradni, akkor szokjam meg, hogy zsírosfül, takonypóc, vagy szekálljam addig, amíg meg nem csinálja, vagy hagyjam a csudába az egészet, és tegyek pontot a kapcs. végére? .


2012. máj. 10. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én rövid leszek. Egy ilyen retkes alakkal egy hétig se bírnám.
2012. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem _ilyenek_a_pasik_. A te pasid ilyen igénytelen disznó. Ennél többre mész a birkáitokkal is. Csak gratulálni tudok a másfél évetekhez.
2012. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy "tipikus" pasit, aki nem tartja magát undorítónak. Ha a párom valaha is a felsoroltak egyikét megtette volna, rég kiadtam volna az útját. Nyilván vannak szükségletei, de amikor én beteg voltam, akkor nem a dugáson járt az esze, hanem azon, hogy mit tud nekem segíteni. Amikor 1 hónapig nem szeretkezhettünk nőgyógyászati kezelés miatt, akkor se volt para.

Én azt tudom mondani, hogy várd meg a vizsgaidőszakod végét, aztán filózz el jobban, hogy mit szeretsz benne és mit nem. Aztán kommunikációval szépen, viszonylag kedvesen elmondod neki, hogy téged ez zavar, hogy alapvető higiéniás szabályokra fittyet hány. Ha nem tetszik neki, akkor add ki az útját. Mondd el előtte neki, hogy mit érzel, milyen nehéz neked, aztán hallagasd meg az ő álláspontját, de ha nem ért meg téged, hogy egyszerűen nem tudsz szeretkezni ilyen állapotba és nem találod vonzónak, akkor ki kell adni az útját. Ez az én véleményem.

2012. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég nagy bunkóság a barátodtól, hogy csak a szexre gondol amikor ennyi gondod van... egyáltalán ne találkozz vele amíg meg nem gyógyulsz, mert egyrészt így szerintem hamarabb is gyógyulsz meg, másrészt az ő hülyeségeit sem kell hallgatnod.


az igénytelenség meg... hát én tuti addig baszogatnám amíg nem változtat... jó, néha nem zavarna de ha tényleg állandóan ilyen undorító az már sok lenne.


de ezek miatt szerintem nem kell szakítanod ha amúgy jól megvagytok.

2012. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Úristen, sírva röhögtem ezeken a sorokon!!!!!!!!!!! :DDDDD nagyon jóóóóóóó!!!!!


Teljes megértelek, hosszabb távon kiábrándító tud lenni ez a hozzáállás. Amiket leírtál, azok alapján sortársak is lehetnénk, nekem is volt egy ilyen pasim.

Ki vagy merülve, és még is törődnöd kell az érzéseivel ami érthető hogy terhes számodra. Ha bírod lelkileg ( vizsgaidőszak miatt ), akkor szerintem kérd meg hogy tartsatok szünetet, és hagyjon békén.

Aranyos fiú lehet, tényleg látszik hogy ragaszkodik hozzád, de ami nem megy azt nem kell erőltetni, és ha nem történik változás még meg is undorodhatsz tőle:(

2012. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az alapvető személyhigiénia azért elvárható. Én szóba sem állnék vele. Az a helyzet, hogy én a helyedben már rég lapátra tenném. Világos, hogy a tisztálkodási szokásai miatt sem kívánod. Nem csak a "betegség" miatt. Mellesleg én ahogy ezt a fiút elképzelem.......áhh bele sem merek gondolni, hogy milyen lenne, ha mondjuk egy három napos alsógatyában rohadó f***t kellene pl. orálisan kényeztetni (és nem boldogít a tudat, hogy fürdik, már ha fürdik)

Egyébként az sem egészséges, hogy nincs kedved főzni rá, stb. És nem feltétlenül a te lustaságodból adódhat, de pl. ez egy felnőtt nőtől ez alap a párja felé.

Egy szó, mint száz, húzhatod ameddig akarod, de szerintem ha együtt maradtok szét marjátok egymást és keserű szájízzel léptek ki egymás életéből.


Ja, és nem minden pasi igénytelen. Vannak igényes férfiak is, akiknél alap a fürdés és a "tisztajáratok".

2012. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Húú köszönöm a válaszokat.

Fürdeni fürdik :) csak.. nagyon kevés ruhája van, de a családjában mindenkinek, ilyenre nem költenek :S mióta velem van azóta vetettem vele pár pólót. De nem nagyon akar öltözködni. Nem várom azt, hogy 80 póló 30 gatya 20 cipő sorakozzon a szobájában, de azért ne az legyen, hogy egy póló hétfőkeddre, egy szerdacsütörtökre péntekszombat vasárnap meg jóóó ez is :/ :S főleg nyáron.


Hát igen..az orális dolgokról inkább nem beszélek, volt hogy akartam, és az íz, meg illat aroma miatt feltűnően elhúzódtam, akkor megmosikázta :S


Főzni, szeretek, neki is, csak mikor így, le vagyok terhelve, vizsgák miatt, azért végzős egyetemistának már elég nagy tétje van, lehet állás is lesz már nyáron, nyelvvizsga, elég sokat kell most ezekkel foglalkoznom. És mikor a sok dolgom ellenére lemegyek hozzá, puccba vágom a lakást, főzök neki, és megkritizálja, hogy hát...ez nem is olyan jó, akkor kicsit elmegy a kedvem. Meg ő dolgozik, keres egy csomót, én meg a kis egyetemi ösztöndíjamból éljek meg, de ha ő jön koliba, vagy én megyek hozzá, a bevásárlás az én zsebem terheli:S Mert ő ezt tanulta otthon, SPÓROLNI kell.


Ez ha úgyvesszük, nem oylan rossz, hogy fogja a pénzt, mert ha később gyerekek lesznek, vagy mittudomén, akkor jól jöhet. Bár ha túlzottan spórol, akkor is az agyamra menne, mert nem bírnám, ki ha megszabná mit vehetek meg és mit nem...


Tényleg szeret engem, meg folyamatosan ezen gondolkodom, hogy szeretem, mert nagyon sok jó tulajdonsága van, de ha ezeket a rosszakat nem hagyja el...ami így 1,5 év után sem sikerült..akkor én egy egész életen át nem akarok így élni.


Ő az első nagy szerelem...

2012. máj. 10. 16:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Először is: szerintem tiszta vicces vagy:) Másodszor pedig én leülnék vele komolyan beszélgetni, mintha világ vége lenne, és megmondanám neki, hogy kapja össze magát különben mehet amerre lát. Én már akkor kiakadok, mikor azt látom, hogy a barátom koszos cipőben jár. Van egy fehér vászoncipője (jó hülye volt, hogy fehéret vett, mindegy, nem voltam ott), kimossa (a mamája) és két után már olyan mintha a disznók között járt volna. Én ilyenkor elég durván odamondogatok neki, mert (bár szeretem) de tudom, hogy neki fél évig se tűnne fel, mindig megmondom neki, hogy szívem...ne már, hogy nézel ki? hogy lehetsz ilyen igénytelen? aztán két nap múlva szép tiszta cipője:) érdekes... nyugodtan mondd meg neki, hogy te is kinyalod a valagát, főzől rá, meg takarítasz utána azután, hogy kicsípted magad, akkor legalább ő is megtehetné a negyedét ennek, mert másnak se fog kelleni egy ilyen faszi... ha meg nem változik, akkor szevasztavasz

21

2012. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja bocs, kimaradt, hogy két "hét"
2012. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most csak a higiéniára mondom, hogy én nem bírnám mellette. Azért mindennek van egy határa.

Volt olyan pasim, aki nem mosott kezet pisilés után, annyit kérdeztem csak tőle, hogy ez most komoly?! Azután megmosta mindig. Volt olyan is, akivel találkoztam reggel úgy, hogy a testszagából rájöttem, hogy csak előző este fürdött. Megkérdeztem - ezt is a megfelelő hangsúllyal -, hogy te nem fürödtél? Legközelebb friss-illatos volt. Én ezt hosszú távon nem viselném el.


Ami a többit illeti: ha szeretünk valakit, akkor szerintem nem az a legfontosabb, hogy mielőbb kielégüljünk. -.- Ha annyira kanos, verje ki 4x egy nap, és várja már meg, amíg meggyógyulsz.


A harmadik része: takarítana ám nála a fene. Egyszer-egyszer még belefér, de akkor is inkább csináljuk közösen, de hogy rendszeresen? Miért vagy te bejárónő? Ő takarít nálad, besegít valamibe?


Sajna itt alapvető dolgokban különböztök, nem is értem, hogy húztátok másfél évig.

2012. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!