Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdett kapcsolat. Tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdett kapcsolat. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
3évig voltunk együtt, de ellaposodott az egész,szakítottunk, de nem veszekedéssel.Azóta eltelt pár év és csak sokkal rosszabbakat találtunk mindketten párnak.Az évek meg telnek.Megérné újra próbálkozni,vagy ha egyszer szétmentünk ,másodszorra sem sikerülhet?

2012. máj. 9. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jó tapasztalatom, első pár hónap jó volt, de aztán feljöttek a régi dolgok stb... De valakinek meg működik. Erre nem lehet jó választ adni.
2012. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szétmentetek valamiért. Azért mert ellaposodott a kapcsolat. Miért működne másodszorra? Próbálkozzatok még kicsit és ha tényleg nem tudtok egymás nélkül élni úgyis összesodor titeket az élet.
2012. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak rossz tapasztalatom van. Volt 2 bnőm is akivel újrakezdtük, de max 1-1,5 hónap lett belőle. Nagyobb esély van rá h nem fog sikerülni, de van akinek meg sikerült:)
2012. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz tapasztalatom van. Egy darabig úgy indult mint ha minden rendben lenne, de azután fel böffent a tarhonya leves, és a szemre hányásokat kellet napi szinten hallgatnom. Amit persze én sem hagytam szó nélkül.
2012. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó :/ De ez még nem azt jelenti, hogy nincs értelme megpróbálnotok még egyszer! Lehet működni fog, idősebbek, tapasztaltabbak lettetek, biztos változtatok is, szerintem simán benne van a pakliban, hogy menni fog ;)
2012. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!