Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy újrakezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy újrakezdett kapcsolat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 21:57
 1/7 anonim válasza:
88%
Működhet... Én jelenleg 1 éve vok együtt a b. nőmmel és mi is újrakezdtük!
2009. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is működhet. mi 3 hónap után szakítottunk és most 2 éve vagyunk együtt
2009. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Amore ***** válasza:
38%
Az én tapasztalatom az hogy nem! Egyik kapcsolatomnál beleestem ebbe a hibába és egy idő után elöjöttek azok a problémák ami miatt széjjel mentünk annak idején!
2009. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
működhet nyugi ;)
2009. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha sikerült megoldani a problémákat, ami miatt szétment...
2009. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Mi majdnem egy éves kapcs. után szakítottunk, és rá kb másfél évvel jöttünk megint össze. Ez lassan két éve volt, nagyon jól megvagyunk, mindketten sokat változtunk előnyünkre:)

Szóval szerintem ha megbeszélitek a dolgokat, akkor működhet.

20/L

2009. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Csak tényleg tanulni kell a hibákból, amik miatt vége lett.

A párom és én is túlestünk ezen: bár nagyon szerettük egymást, valamiért nem ment, sokat veszekedtünk, aztán vége lett. El kellett egy kis időt töltenünk külön (csak 2-3 hónapot, nem többet), hogy alkalmasak legyünk az újrakezdésre: hogy meg tudjuk beszélni higgadtan a problémát, kinek miben kellene változnia, illetve sikerült annyira átértékelni a dolgokat, hogy most (ez elmúlt bő fél évben) tényleg minden olyan, amilyennek egy egészséges kapcsolatban lennie "kell". Vagyis fel kellett nőnünk egymáshoz, és a jó kapcsolathoz. Ilyenkor működik.


De nyilván az sem mindegy, hogy egy kapcsolatnak miért lett vége.

2009. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!