Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek évek múltán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek évek múltán változhatnak úgy a dolgok, úgy hogy lehetne valami köztünk? f:23, L:21

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel régen (4-5 éve nagyon jóba voltam) sokat lógtunk együtt ide oda mentünk, feljött hozzám dvdzni stb.

Konkréten sose lett megbeszélve hogy szerettem volna többet de egész erőteljesen mutattam. (csokrot küldtem stb)

aztán egyéb okok miatt kb 2 évig nem is beszéltünk és találkoztunk. Mostanság ismét kezdünk jóban lenni. Hív hogy találkozzunk sokat beszélünk stb.

Nekem még mindig bejön persze. Nem tudom szerintetek lehet hogy változhatott én és ő is hogy esetleg legyen valami a dologból? Vagy ha régen nem akart akkor most se?


23 vagyok volt jó pár csajom megéltem pár dolgot, mondhatnám hogy elég jól ismerem őket. de most tanácstalan vagyok... ilyen helyzetben mit kellene tennem? Mire figyeljek? Haggyam inkább az egészet?


Köszönöm előre is !



2012. máj. 10. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem kellene annyiban hagynod a dolgot. Attól, hogy régen nem sikerült, változhattak a dolgok. Velem is megtörtént, hogy túl éretlen voltam még és visszautasítottam valakit, de később megbántam. Sokat változott azóta, és most már egyre inkább kezd érdekelni. Néha beszélünk és reménykedek, hogy lehet belőle valami.

Ha hív és találkoztok, akkor valószínűleg nem vagy közömbös számára. Találkozz vele minél többet, és biztosan kialakul majd minden. Sok sikert!

2012. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!