Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve együtt vagyok a barátommal és még nem volt köztünk szex. Vannak egyéb gondok is (lent). Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok barátom 30!!! Fél éve vagyunk együtt én eddig türelmesen vártam szex téren de már unom. Kiderült ő még nem volt nővel és nagyon félénk. Az utóbbi 1 hónapba én úgy érzem már érzelmileg sem nagyon kötődök hozzá. Felbukkant az életembe egy srác aki régebben nagyon tetszett most elkezdtünk újra levelezni.( még nem csaltam meg nem is szeretném).


Gondolom bennem is van hiba hogy nem nyomultam rá barátom, de zavart a félénksége időt akartam neki adni. Eleinte tényleg szerettem. Most úgy vagyok hogy nem akarom megbántani. Nem tudom mit csináljak nagyon sokat gondolok a másik srácra várom hogy mikor ír stb.

De ha most szakítok barátommal komolyan féltem mi lesz vele. Mert hát eddig én voltam az első barátnője és gyakorlatilag minden téren nagyon kezdő. Nagyon a szüleitől függ stb.

Most mit csináljak mert ez nekem már ha nem változik a helyzet nagyon nem lesz jó. Komolyan kezd érdekelni a másik srác. (itt még csak levelezésről van szó még az egyetemről ismerjük egymást).


Várom a véleményeket, tanácsokat.


24/L


2012. ápr. 25. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Háát, fél év azért nagyon sok idő szex nélkül egy kapcsolatban, főleg, hogy nem vagytok tinik már. Szerintem hagyd ott. Te akarsz lenni, aki bevezeti minden dologba? Aztán ha ilyen lassan veszi rá magát bármire, meddig kéne várnod? Közben telik az idő, nagyon jó dolgokról lemaradsz. Például arról a másik srácról, akiről írtál.

30 évesen azért több bátorsága kellene, hogy legyen valakinek. Nem utal ez valami nagy magabiztosságra. Szex terén lenne se az. Egy félénk pasi meg nem valami szexi dolog. 30 évesen meg férfinak kéne lennie, nem tizenéves kissrácnak, aki fél az első smártól..


A másik amit tanácsolnék, hogy teperd le, ha már ő nem tette meg veled, aztán meglátjátok mi sül ki belőle.

2012. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok ilyen téren valami tapasztalt,de azt eltudom mondani,hogy mivel tudnád kicsit földobni a kapcsolatotokat.Én is olyan vagyok mint a barátod.nem merek kezdeményezni és kicsit félek is a lányoktól de ezmind1.Nem tudom,hogy együtt éltek e a barátoddal vagy sem.Ha nem akkor hívd át egy vacsira vagy valami.Ha végeztetek akkor kezdjetek el nézni valami filmet vagy mit tom én és szépen lassan kezd el rámászni.(Lassan!Ne egyből a gatyáját kezd el letépni :D)Ha tiltakozik a szex ellen akkor valami baja lehet odalent.Akkor ülj le vele beszélgetni és mond el neki,hogy te megérted ha van valami problémája és támogatod meg stb... Ha meg nem ellenkezik akkor meg nyertél és beindul a kapcsolatod.

Remélem tudtam valamennyire segíteni.


18/F

2012. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

De azért csak feláll a barátodnak? Mert ha úgy minden rendben és csak szimplán félénk, akkor gyávaság és önzőség lenne így elhagynod.

Nyilván félénk, hiszen ő is tudja, hogy nem megszokott, ha valaki 30 évesen még szűz. Neked kéne megértőnek és türelmesnek lenned, és biztatnod. Ha ő nem kezdeményez, akkor neked kell, ez nem olyan, mint az udvarlás, itt a lány is simán kezdeményezhet. Ha meg kiderül, hogy jó vele a szex, akkor nem is fogsz gondolni a másik srácra. Csak adj a párodnak egy esélyt.

2012. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#3


Miért lenne gyávaság?

Gyávaság az, ha félsz valamitől és ezért elmenekülsz.

Pontosan úgy, ahogy a kérdező pasija és fél a szextől, ezért 30 évesen is menekül előle.

Önzőség igen, ha elhagyja emiatt. Az emberek önzők. Mi ebben az új? Nem kötelezték el magukat egymásnak, csak járnak, méghozzá szex nélkül. Két felnőtt közt ez nem is igazi kapcsolat.

+ ott van, hogy a szüleinél lakik. Milyen pasi az ilyen? Nehogy már szerencsétlen kérdezőcsajszi pátyolgassa. Szerintem nyugodtan otthagyhatja, sőt, ez lenne a kérdezőnek legkedvezőbb lépés.

2012. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát ja.Ha nekem lehetne 1x egy esélyem...
2012. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

+ott van, hogy a szüleinél lakik. Milyen pasi az ilyen?


Hát tudod ez nem Amerika,hogy valaki csak úgy elköltözik a szüleitől.A testvéremék két éve voltak házasok mikkor végre eltudtak menni egy albérletbe pedig mind a ketten dolgoznak állandóan.Röhejes,hogy valakit lenéztek csak azért,mert nem lakik egyedül.

2012. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

30 éves, szűz és fél év alatt nem dugott meg??????????


Ilyen félénk ember nincs a világon!!! Ha van, az nem félénk, hanem értelmi fogyatékos vagy bu.zi.


Ne haragudj ez az igazság. A férjem is félénk volt annak idején, de ha én egyszer levettem a bugyimat nem nagyon jutott eszébe szemérmeskedni.


Azt sem értem te 24 évesen miért nem veszed elő a farkát aztán ülsz rá végre.


Így halott ügy az egész.

2012. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában vagyok vele, hogy nem az. Viszont 30 éves. Rengeteg ideje volt arra, hogy teremtsen magának egy egzisztenciát, de nem tudott.

Amúgy meg gondolom a családja keresztény. Ez semmi jót nem jelent a szexuális neveltetésre nézve. És lám, tényleg retteg tőle, pedig nem gyerek.


A kérdező pedig elmondta őszintén, hogy "Fél éve vagyunk együtt én eddig türelmesen vártam szex téren de már unom."

Tehát a kérdezőnek ez a kapcsolat NEM JÓ. Szánalomból maradjon vele komolyan? Hol lenne az őszinte? Hol lenne az jó?

Inkább hagyja ott, és egyenes volt. De ezer oka van otthagyni, ahogy már leírtam az előbbiekben is.

2012. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#6-nak írtam előbb, 7#nek meg igaza van.
2012. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Miért lenne gyávaság?

Gyávaság az, ha félsz valamitől és ezért elmenekülsz. "

"eddig türelmesen vártam szex téren de már unom. "

Nos, pont emiatt tartom gyávaságnak. A kérdező inkább elmenekülne egy másik kapcsolatba, minthogy tenne valamit azért, hogy legyen szex. Várni valamire és tenni érte ugyanis nem ugyanaz.

Mint ahogy az egyik válaszoló is megmondta, miért nem vetted elő a farkát és ültél rá?

2012. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!