Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete vagyunk együtt a párommal. Áthívott DVD-zni valamelyik estére. Ez egy fiúnál tényleg csak DVD-zést jelent vagy egyéb hátsó szándékot is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez változó dolog, nincs rá egyetlen biztos értelmezés, hogy márpedig ez tutira azt jelenti. Egy biztos: nem vagy közömbös a számára. De hogy mint nő, vagy mint barát kellesz neki, azt előre nem tudni.
2009. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Párként vagyunk együtt, úgyhogy remélem nem csak barátként:)
2009. nov. 16. 21:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam filmet nézni a barátomnál már egyből ahogy összejöttünk, de tényleg csak filmet néztünk. Aztan kb 1 hónapra rá újravoltam és akkor is filmet néztünk.

De végül is ez tőletek függ. Ha jól ismered akkor tudhatod, hogy mire gondol, hogy tényleg csak dvd-zni akar vagy mást is. Amúgy a beszédében lehetnek apró célzások ha mást is akar. De ha te nem akarod akkor ha célozgat simán visszavaághatsz de csak úgy diszkréten, megfogja érteni. Ha meg mást is akarsz akkor meg olyansmire célozgass.

2009. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól irod,hátsó szándékot is jelent,úgyhogy készülj..,persze ha nem egy fatökű lepkevadászról van szó:D
2009. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha párként vagytok együtt akkor főleg minden belefér. De pl egy diszkóban nem kell ezeken rágódni. Azért szeretem. Nézek egy lányt visszanéz táncolunk majd kimegyünk a kocsiba és boldoggá tesszük egymást. Nincs ilyen parázás meg semmi mint amikről itt beszéltek.
2009. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

én ott aludtam akkor amikor egy hete voltunk együtt. aludtunk aztán egy hétre rá megint. és igy tovább. 3 hónap után feküdtünk le

szóval lehet benne valami hogy többet akar, de korántsem biztos hogy meg is teszi :)

2009. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha olyan viszonyban vagy, beszéld meg vele.

Ha meg nem, akkor jobb, ha nem mész oda.

2009. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

...és kérdezd meg azt is, milyen DVD-ket szeretne mutatni!

Ha erre nem tud semmit mondani, vagy zavarba jön -> futás onnan!

Ha olyat mond, ami nem tetszik, azt meg mondd meg neki: keressen mást.

2009. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nálam az ilyen filmnézésekből mindig valami "rossz" sült ki :)

Persze ez nézőpont kérdése hogy mi a rossz és mi a nem. Sose erőltettem semmit, és az akivel épp voltam sose panaszkodott hogy nem tetszett volna neki a .... film.... :) ;)

2009. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor meg mit izgulsz ezen...ha párként vagy vele és szeretnéd vele a szexet akkor lépj te ha ő nem teszi...
2009. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!