Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom kapni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom kapni a volt barátomat, 1,5 évig voltunk együtt. Arra gondoltam, hogy elviszem valamelyik hétvégén egy apartmanba. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy apartmant, ezek a szolgáltatások vannak: Felszerelt konyha, játszótér, gyermekjátszó, kerékpározás, saját kert, úszómedence, zárt parkoló, zuhanyozós szobák, lengőteke, homokozó, hinta, kerti grill, családbarát, bababarát. Természetesen mindent én fizetnék:) Vélemény?
2008. júl. 21. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mgeprobálhatod adj bele mindent!de ha ü nem akarja tehetsz bármit:(
2008. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Nagyon reménykedem:) Várom a további válaszokat!
2008. júl. 21. 21:49
 3/7 anonim válasza:

Ha szeretne még veled kapcsolatot akkor is visszakapod ha nem viszed nyaralni...de persze egy kis romantikus, úszómedencés, kettesben töltött hétvége sokat segíthet:)))

sok sikert hozzá!

(én is vissza akarom szerezni a páromat akivel 19 hónapja voltunk együtt:S)

2008. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes ötlet,ha úgy gondolod,hogy ő is szeret még,és akar veled újra kapcsolatot,akkor próbáld meg.
2008. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló Sok Sikert Neked!:) Biztos sikerülni fog! Remélem nekem is:)
2008. júl. 21. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, ha őt úgy ismered, hogy ezzel meggyőzhetnéd, hogy milyen jó is lenne újra együtt... Mondjuk szerintem inkább lekéne vmivel venned a lábáról. Női taktika.. vagy valami régi álmának a valóraváltása, amivel bizonyítanád, hogy tudod mire van szüksége.
2008. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En elkovettem azt a hibat, hogy elcsesztem egy rakat penzt egy olyanra aki tudta mar reg - csak en nem - hogy nem akar velem lenni...persze en azt gondoltam, hogyha meglepem a szulinapjara egy 4 napos Forma-1 jeggyel + szallas + kaja az segithet....

Nem segitett. O persze jol erezte magat a penzemen es szepen vissza is elt az igyekezetemmel....

En soha az eletben nem fizetnek senkinek semmit. Vagy egyutt, vagy sehogy.

2008. júl. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!