Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete vagyunk együtt a párommal. Áthívott DVD-zni valamelyik estére. Ez egy fiúnál tényleg csak DVD-zést jelent vagy egyéb hátsó szándékot is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

bocsi,de hány éves vagy?

nem bántásból de sztem ha úgy 20 v fiatalbb vagy ne használd a párom szót,mert az kb olyan mitnha már el lennétek jegyezve,használd a barátom,pasim szót sokkal jobb.

hát nálnk ez úgy szokott lenni h ha akarunk vmit akkor tök mind1 h mi van mert úgyis leswz vmi ha meg nem akarunk akk nem lesz :)

2009. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések a sírba tesznek. Ha nem tudsz valamit (vele) kapcsolatban, akkor kérdezz. Van szád.
2009. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket.

20 vagyok, de nekem pl. a pasim szótól futkos a hideg a hátamon:) Ez olyan, mint a csajom, szerintem lekezelő. Ez csak a saját véleményem, szóval nem vitakérdés:)

2009. nov. 18. 14:01
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha még esetleg nem jöttél volna rád, DVD=Délcegen Végzett Dugás!!
2009. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:))))))
2009. nov. 18. 14:08
 16/17 anonim ***** válasza:
18 vagyok a volt párommal(3 éve jártunk együtt) a nyáron volt egy kis viszonyunk ő 23. pár hétre rá hogy megtörténtek köztünk a dolgok áthívott dvd-zni és csak hozzámbújt, nem akart többet, pedig nála is aludtam. tehát nem feltétlen akarhat többet, lehet h csak jól esik neki ha a közelében vagy, bár a hátsó szándék is jó néha:)
2009. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
16 éves koromban áthivott egy lány estére dvdzni.Ö tapasztaltabb volt,egy évvel idösebb.Tudtam róla,de gondoltam nem akar velem kezdeni.Majd hajnalban mikor felébredtem ruha nélkül a szintén hasonlóan öltözött csaj mellett,újra gondoltam a dvd rövidités jelentésést.:D
2009. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!