Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve együtt vagyok a barátommal és még nem volt köztünk szex. Vannak egyéb gondok is (lent). Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok barátom 30!!! Fél éve vagyunk együtt én eddig türelmesen vártam szex téren de már unom. Kiderült ő még nem volt nővel és nagyon félénk. Az utóbbi 1 hónapba én úgy érzem már érzelmileg sem nagyon kötődök hozzá. Felbukkant az életembe egy srác aki régebben nagyon tetszett most elkezdtünk újra levelezni.( még nem csaltam meg nem is szeretném).


Gondolom bennem is van hiba hogy nem nyomultam rá barátom, de zavart a félénksége időt akartam neki adni. Eleinte tényleg szerettem. Most úgy vagyok hogy nem akarom megbántani. Nem tudom mit csináljak nagyon sokat gondolok a másik srácra várom hogy mikor ír stb.

De ha most szakítok barátommal komolyan féltem mi lesz vele. Mert hát eddig én voltam az első barátnője és gyakorlatilag minden téren nagyon kezdő. Nagyon a szüleitől függ stb.

Most mit csináljak mert ez nekem már ha nem változik a helyzet nagyon nem lesz jó. Komolyan kezd érdekelni a másik srác. (itt még csak levelezésről van szó még az egyetemről ismerjük egymást).


Várom a véleményeket, tanácsokat.


24/L


2012. ápr. 25. 18:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyávaság félelemből ered. A kérdező nem szűz, szexre vár, tapasztalt, nincs mitől félnie, ebből adódóan nem gyáva + nem szereti a pasit, nincs oka vele maradni. Egy férfi pedig legyen férfi, ezért várt türelmesen a kérdező, ahogy írta. Csak hogy ez a férfi nem férfi, hanem egy 30 éves gyerek. És az, hogy 30 évesen fél elővenni a farkát, na AZ a gyávaság.
2012. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Most pontozzatok le, ha akartok, de akkor is leírom a véleményem. :D


Nyilván nem látom a helyzeted, és pár mondat sem tükrözi teljesen a valóságot. De számomra nem egészen elfogadható az, hogy valakit csak azért nem szeretek már, mert nem szexel velem. Fél év? Persze, a mai világban ez rengeteg időnek számít, de bizony azt kell, hogy mondjam, ismerek párokat, akik ennél sokkal többet vártak. (igen, vallásoska, de nem fanatikusak, és jófejek)

Én is egy évig vártam, mielőtt lefeküdtem volna a barátommal.

Így jött ki, így alakult ki a bizalom iránta. És bizony ha elhagyott volna azért, mert nem tud megdugni, akkor nem is bántam volna, mert úgy érezném, hogy semmi más nem tart össze minket, csak a szex.

Persze, egy pasi más, de azért nem minden pasi kéjvágyó vadállat.

Neked ugye nem tetszik, hogy nincs szex. De épp úgy az sem tetszene, ha mondjuk az első randin le akarna sz*patni, nem? A te esetedben vannak emberi érzések, amik nagyban rád irányulnak (félénkség, valószínű szeret is, meg akar felelni, azt akarja, hogy neked jó legyen), míg a másikban nincsenek, azaz vannak, de azok csak rá irányulnak. (neki legyen jó, nem tisztel, stb.)


Szóval én azt mondom, hogy nem a szex a világ közepe. És ha valaki ilyesmi miatt szakít meg egy kapcsolatot, az nem is szeretett igazán. Fél év alatt nagyjából semmit nem tudtál meg róla, mégis másfelé kacsintgatsz. A fogalmazásod is: "még nem csaltam meg..." Ne haragudj, de sok mindent elárul a kapcsolathoz való hozzáállásodról. :(


De hogy ellene is szóljak:

Igen, egy kissé érdekes, hogy 30 évesen nem volt még nője. Az első pasim nekem is ilyen érdekes egyén volt, 27 éves volt, amikor bezsebelt engem. Előtte nem volt barátnője soha (egy házas nőnek olt a szeretője, de annak is vége lett már 20 éves kor körül)

És ő is a szüleivel lakott, pedig volt neki külön lakása.

Rettenetesen függött az anyjáéktól, rendesen olyan volt, mint egy kisgyerek. Mindent megmondtak neki, mindig utasítgatták.

Egy idő után nagyon meguntam a család második gyermeke szerepet, (mert engem is úgy kezeltek, mint egy idióta kiskölyköt) és otthagytam.

Aztán, amikor találkoztunk, hogy átbeszéljük a kapcsolatunkat, akkor minden mondata így kezdődött: "anyu szerint...anyu azt mondta...anyu úgy látja..." Egy épkézláb gondolta nem volt, ami a sajtja lett volna.

Akkor döntöttem úgy, hogy ez nem nekem való, és végleg szakítottam.


Ebből csak azt akartam kihozni, hogy az ilyen "30-körül is az anyámékkal élek és soha nem volt még csajom" pasikkal nincs ám minden rendben. :D


Tehát ha elhagyod, ne egy másik pasiért tedd, hanem azért, mert nem neked való, vagy mert boldogtalanná tesz.


Minden jót!

24/n

2012. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi hasznos tanácsokat. örülök hogy ilyen sokan írtatok és hogy több szemszögből világítottatok meg.


Az még hozzá tartozik hogy az elején pont az fogott meg benne hogy nem egyből megdönteni akart. Csak hogy telik az idő nekem már nagyon nem elég hogy csak fogja a kezemet meg hogy kártyázunk stb. Próbálkoztam finoman de amint egy kicsit rámenős lettem még jobban zavarba volt. Mondta is hogy ő még mindig izgul akár hányszor találkozunk. Komolyan nem értem. Ez a viselkedése vezetett többek között oda hogy én részemről már nem érzem azt íránta mint a kapcsolat elején. Viszont megbánta sem akarom mert hát a kapcsolatunk ba is hogy egyátalán kialakult én kezdeményeztem mert kíváncsi voltam rá.

Igen az hogy a szüleivel lakik az önmagába még nem baj de még mindig ott tart hogy az anyukája készíti neki a szendvicset és mindent megcsinál helyette. Amúgy dolgozik.

És itt a probléma mert engem nagyon érdekel a másik srác de nem akarok tőle semmit( lehet nem is jönne össze míg a barátommal így vagyok).

Most nem tudom hogy maradjak e vele vagy sem. Meddig várjak?

2012. ápr. 25. 20:29
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően nem a szex az igazi baj, és nem is az, hogy az anyával él. hanem AHOGY él. Azért lehet egy házban élni a szülőkkel, és lehet anyucival készíttetni a szendvicset.

Szegény srác nem egyszem gyerek véletlenül?

Amíg anyuci a pici feneke alá tol mindent, addig nem fog felnőni, még 40 éves korára sem.

Lehet, hogy a te feladatod elválasztani az anyjától. Nem fizikailag, nem feltétlenül szükséges ehhez elköltözni, csak ideje lenne a srácot egy kis önállóságra nevelni.Ez iszonyatosan nagy meló. Ha erre nem vagy kész, csak egymás idejét pazaroljátok. De ha úgy érzed szereted annyira, hogy megéri, akkor hajrá!

2012. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne maradj vele. Ha 30 évig anyuci kis fia volt, és egy szendvicset képtelen elkészíteni, sosem lesz képes önállóságra. Még csak a vágy sem volt meg benne soha, hogy talpra álljon. Pedig kiderült, dolgozik, tehát tőkéje lenne hozzá, hogy elkezdjen egy normális életet, csak mersze nincs, vagy nem is akar, mert így nagyon kényelmes. Meg a szexhez sincs mersze, mert egy kisfiú, kor ide vagy oda.

Komolyan nem hiszem, hogy boldog lehetnél vele.

2012. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kezd unalmas lenni meg már nem tudsz várni tovább,de akkor beszéld ezt meg vele.Persze,hogy izgul hisz 30 éves és még nem volt nővel.Én is izgulnék.Az pedig,hogy akkor is izgul mikkor találkoztok az azt jelenti,hogy szeret téged.Ez még jó is lehet.Így nem kell attól félned,hogy megcsal.Mond neki azt,hogy te szeretnél vele lefeküdni és,hogy csak engedje el magát.Te kicsit tapasztaltabb agy mint ő.Akkor vezesd be a felnőtt életbe.Ha elhagyod akkor tuti,hogy sose lesz több lány az életében.Úgy fogja fölfogni,hogy egy béna,vesztes alak.És még az is lehet,hogy kárt tesz önmagában.Nem fizikailag hanem lelkileg.Össze fog omlani.Ha nekem lenne egy lány az életemben én is izgulnék minden nap mikkor találkoznék vele.Sőt talán évtizedekkel később is mikkor már rég házasok vagyunk.Sajnos egyre több ilyen férfi van a rohanó világunknak köszönhetően.Azért nem kőnyű ma már megfelelni a nők elvárásainak.Szerintem ne hagyd el.Inkább beszéld meg vele.Mond el neki,hogy szeretnéd komolyabban elkötelezni magad.Ha lesz köztetek valami ami évekig tart akkor úgy is te leszel kettőtök közt a domináns fél.Ő elhagyni téged szerintem sose fog.Szóval akkor inkább utasítsd ,hogy dugjatok :D
2012. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a többi hozzászólást is. Most beszélgettem erről a legjobb barátnőmmel. ő is adott tanácsot. Csak az a baj hogy már az érzéseim sem olyanok mint amilyenek egy normális kapcsolat működéséhez kellenek. Valahol még azért szeretem de koránt sem úgy úgy érzem. Az hogy nincs szex az meg csak a hab a tortán.

Azon is elgondolkodtam hogy mit rontottam el én. lehettem volna rámenősebb már az elején de szegényem még az első csóknál is nagyon para volt mint én anno 14 évesen.

Megbántani nem akarom nem tudom hogy beszéljek vele úgy hogy ne vegye a lelkére. Én arról szerintem nem tehetek hogy eddig nem nőzött nincs tapasztalata.

Azt meg jól látjátok hogy anyuci pici fia.

2012. ápr. 26. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!