Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak párommal? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak párommal? Nem bírom elviselni ezt a hülye szokását!

Figyelt kérdés

Párom azzal szórakoztatja magát, hogy engem idegesít. Tudja, mik azok a dolgok amikkel az őrületbe tud kergetni és hiába kérem hogy fejezze be, csak azért is csinálja. Pedig már számtalanszor kértem szépen, ha épp rossz napom volt össze is vesztem miatta vele stb.stb.

Az egyik ilyen hülyesége, hogy bámulja a nőket. Nem úgy ahogy egy férfi épp csak rápillant egy jó nőre. De figyelembe veszi, hogy ott van mellette a barátnője és nem alázza meg azzal hogy megbámul egy másik nőt.

Ő szabályosan úgy néz, hogy majd kiesik a szeme. (Van önbizalmam, én is szeretem ha megnéznek a férfiak, rendszeresen sportolok, adok magamra) és rosszul esik, hogy párom nemhogy büszke lenne arra hogy velem van, hanem megaláz a viselkedésével. Sőt ezt képes még tetézni azzal, ha olyan nőket bámul meg (ami egyébként a gyenge pontom, ilyenkor robbanok....azok a típusú nők, akik igénytelenül/olcsó k*rvásan képesek mutatkozni fényes nappal) Igazából nem érdeklik ezek a nők, de tudja hogy ezzel fel tud idegesíteni, és csak azért is csinálja. Ők pedig hatalmas vigyorral a képükön kokettálnak párommal. Talán még büszkék is rá, hogy olyan pasi bámulja őket akinek ott a barátnője...magam sem tudom

(Amikor rákérdezek, hogy ez miért jó neki csak annyit mond "imádom amikor féltékeny vagy, ebből látszik hogy szeretsz" Vagy "amikor ideges vagy még szebb vagy" stb.stb.) És tovább szórakozik.

Strandon kb. ugyan ez van, csak durvább kiadásba. Az önbizalmam meg egyre inkább megy le. Néha nincs is kedvem vele kimozdulni, mert tudom hogy elveszi a kedvem az egésztől.

Nem tudom mit mondjak még neki vagy mit csináljak, hogy végre felfogja hogy ez számomra megalázó és bántó!? Adjatok tanácsot!

Én/23 Ő/28



2012. máj. 9. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem vált ki reakciót, abba fogja hagyni, hiszen ez a lényege az egésznek. Cukkolni azt lehet, aki robban tőle.
2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Te meg látványosan stíröld a pasikat és ne végy tudomást a párodról.
2012. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy ideig egyáltalán nem mutatkoznék vele. Menjen egyedül és szórakoztassa magát a hülyeségeivel. Egyet ne tegyél: ugyanezzel a módszerrel ne vágj vissza neki.
2012. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is volt egyszer egy ilyen párom, én azonnal otthagytam, amikor ezt csinálta.
2012. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a kérdést már feltetted egyszer (nem régen) ugye? Szerintem egyébként ott mindent leírtunk. Az egyik eshetőség, hogy nem ugrasz a cukkolására, a másik, hogy te is nyilvánosan elkezdesz flörtölgetni pasikkal a jelenlétében, nyilvánosan dicsérgeted, hogy ez milyen jó pasi, a harmadik pedig, hogy megmondod neki, ha ezt tovább folytatja faképnél fogod hagyni, mert ez számodra megalázó, elveszi az önbizalmadat. Én a volt férjemmel voltam hasonlóan, ő pedig állandóan fütyörészett egy-egy jó nő láttán, a végén már tv-t sem szerettem vele együtt nézni, mert féltem, ha felbukkan a tv-ben!!! egy jobb nő, akkor megint jön a ciccegés. A második férjem sem vak, észreveszi, ha valaki szép, de becsül, szeret és még véletlenül sem csinálna semmi ilyen bántót. Nyilván végigmér egy csinos nőt, de ennyiben kimerül számára a dolog.
2012. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de elég undorító párod van.Te komolyan képes vagy ezt szeretni?
2012. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem fogok látványosan más pasikat bámulni, akkor sem tettem amikor szingli voltam. (Nem az én stílusom)

Akkor meg pláne nem fogom ezt csinálni, amikor elvileg párom van. Én ezt nagyon gáz dolognak találom.

És mindig úgy gondoltam, milyen szar érzés lehet annak a csajnak akinek a pasija engem bámul és ő meg ott megy mellette kézen fogva... és most meg én vagyok az a csaj...

2012. máj. 9. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előrebocsátom, hogy én roppant öntudatos vagyok, de ennek semmi hátrányát nem érzem, főleg nem pasik terén. Velem ezt egyszer próbálta valaki eljátszani, fogtam és otthagytam őt az utca közepén, majd egy hétig nem álltam szóba az illetővel. Gondoltam egy hét után vagy Ő sem keres többé, ez esetben ennyit ért az egész kapcsolatunk, vagy onnantól kezdve nőként, tisztelettel bánik majd velem. Az ilyen csiki-csuki játékhoz mindig két fél kell, te ugyanannyira részt veszel benne, mint a partnered. Hát vagy hozzászoksz, hogy örökké megaláznak, vagy előkapod a maradék méltóságodat és változtatsz, rajtad áll, de a pasid magától soha nem fogja ezt abbahagyni.
2012. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A drága párod egy oltári nagy bunkó paraszt.


Csakis valami rendkívül aluliskolázott pasas csinál ilyet.

2012. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, van pár nő a világon aki fél perc alatt meg tudná oldani ezt a helyzetet. Vagy elfogadod hogy te nem ezek közé tartozol vagy kiharcolod magadnak a tiszteletet.


Együttélsz egy férfival aki nem tisztel és akit nem tudsz kezelni, őszintén ezt miért teszed, ezt mi indokolja?

Külső szemlélőként számomra minimális problémának tűnik az élet komolyabb dolgaihoz képest, de neked mégis fontos annyira hogy még kérdésként is kiird, tehát neked ez egy fontos dolog.


Ha fontos dolog akkor értesd meg a pároddal, ha te erre a saját pároddal szemben nem vagy képes akkor mit akarsz?

Te ismered mi a gyenge pontja, szúrj oda.

Nagyon komolyan mondom hogy ezt fél perc elintézni egyszer és mindenkorra.

2012. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!