Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak párommal? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak párommal? Nem bírom elviselni ezt a hülye szokását!

Figyelt kérdés

Párom azzal szórakoztatja magát, hogy engem idegesít. Tudja, mik azok a dolgok amikkel az őrületbe tud kergetni és hiába kérem hogy fejezze be, csak azért is csinálja. Pedig már számtalanszor kértem szépen, ha épp rossz napom volt össze is vesztem miatta vele stb.stb.

Az egyik ilyen hülyesége, hogy bámulja a nőket. Nem úgy ahogy egy férfi épp csak rápillant egy jó nőre. De figyelembe veszi, hogy ott van mellette a barátnője és nem alázza meg azzal hogy megbámul egy másik nőt.

Ő szabályosan úgy néz, hogy majd kiesik a szeme. (Van önbizalmam, én is szeretem ha megnéznek a férfiak, rendszeresen sportolok, adok magamra) és rosszul esik, hogy párom nemhogy büszke lenne arra hogy velem van, hanem megaláz a viselkedésével. Sőt ezt képes még tetézni azzal, ha olyan nőket bámul meg (ami egyébként a gyenge pontom, ilyenkor robbanok....azok a típusú nők, akik igénytelenül/olcsó k*rvásan képesek mutatkozni fényes nappal) Igazából nem érdeklik ezek a nők, de tudja hogy ezzel fel tud idegesíteni, és csak azért is csinálja. Ők pedig hatalmas vigyorral a képükön kokettálnak párommal. Talán még büszkék is rá, hogy olyan pasi bámulja őket akinek ott a barátnője...magam sem tudom

(Amikor rákérdezek, hogy ez miért jó neki csak annyit mond "imádom amikor féltékeny vagy, ebből látszik hogy szeretsz" Vagy "amikor ideges vagy még szebb vagy" stb.stb.) És tovább szórakozik.

Strandon kb. ugyan ez van, csak durvább kiadásba. Az önbizalmam meg egyre inkább megy le. Néha nincs is kedvem vele kimozdulni, mert tudom hogy elveszi a kedvem az egésztől.

Nem tudom mit mondjak még neki vagy mit csináljak, hogy végre felfogja hogy ez számomra megalázó és bántó!? Adjatok tanácsot!

Én/23 Ő/28



2012. máj. 9. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy bírsz egy ilyennel együtt lenni... Hányinger...

A "dobd ki" tanácson kívül mást nem tudok adni, sajnálom, ez undorító és megalázó... Beteges...

22/L

2012. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 omba ***** válasza:
100%

A végén kezdeném:

"Én/23 Ő/28" - testileg lehet 28, érzelmileg valahol elakadt a nagycsoportnál.


Azt élvezi, hogy te dühös vagy? - Áááááá, tévedtem: középsős.

Jók ezek a tanácsok, hogy miként vágj vissza, vagy pl eszembe jutott hirtelen, hogy ilyen helyzetben szagold körbe, és kapj elő egy pelenkát... sok jó ötletem volna még.

LEFELÉ kompatibilis az ember, de hát minek.

Tényleg úgy érzed, hogy be kell érned egy ilyennel?

Ahogy múlik az idő, csak primitívebb lesz

2012. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!