Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éves kapcsolat, ez a vége, mélypont, vagy szüneteltetni kéne?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a barátommal.

A mostani időszak elég kapcsolatpróbáló. Mindkét részről.

3hete elkaptam egy csúnya vírust, ami aztán annyira legyengítette az immunrendszeremet, hogy elkaptam mégegyet:( Így dokitól dokiig, a fél gyógyszertárat felvásárolva tengődöm. Lefogytam, gyenge vagyok, fáradékony, egyszóval elég beteg.

Vizsgaidőszak eleje, zh-k tengere. Járok másik suliba is, ott is vizsga lesz, az is nagyon para.

Egymástól nagyon messze lakunk, találkozni mostanában egyre ritkábban.


Mivel alig találkozunk, és most én beteg is vagyok a szextéma...háát egy hónapja nem volt.

Természetesen mindig megkapom, hogy már alig bírja, meg minden baja van. Most is le fog jönni, gondolom, nem csak azért hogy megnézzen, hanem várja már, hogy digidugi legyen. Persze én most a hátam közepére sem kívánom,mivel az ágyról lemászni alig van erőm... dehát, ezt egy makk egészséges kanos pasi nem biztos hogy megérti.

Azt is mindig a fejemhez vágja, hogy miért nem megyek le hozzá hétvégente, miért nem tanulok nála, és miért nem gyógyulok meg nála?

Mert ha lemegyek a lakására (ő már dolgozik, én egyetemista) akkor ki kell takarítanom, mert valahogy mindig piszok van, főzni kell, kotyvasztani valami kaját, mert hát éhes. Erre azt mondja, hogy ő sosem mondta, hogy tkarítsak ki vagy hogy csináljak kaját. Nade...nem lehet mindig melegszendót enni... (mert annyit ő is megtud csinálni)


Szóval most picit belefáradtam. Találkozni nem akarok vele, mert tudom, hogy b*szgatni fog, szó szerint is meg hogy menjek el hozzá. De nem érti meg, hogy alig bírok talpon lenni.


A másik, hogy, nem tudom, csak én vagyok e ennyire finnyás, ha ezt egyáltalán annak lehet nevezni, de ha jön le hozzám, akkor miért nem képes kicsippázni a szemét, fikamentesíteni az orrát, és kizsírtalanítani a fülét?

Erre mindig azt mondja, hogy neked is szokott csipád lenni (igen reggel6kor mikor felkelek, egyből megmosom az arcom, mert szerintem ez alap), meg hogy a te füles is zsíros (de van fülpiszka... azért elég undi mikor ilyen sötét zsíros cufferáj gömb van a fülében. MErt hogy neki azt tanította az anyukája, hogy nem szabad agyonpucolni...

Az orrában a focicsapat... Én nem tudom 24 évesen miért nem lehet normálisan papírzsepivel kipucolni az orrát... Ugye alacsaonyabb vagyok nála, és ha meg akar csókolni, én meg felnézek rá, akkor akarva akaratlanul is látom hogy fekete cuclik vannak az orrában.

Az hogy ha használ egy zoknit, másnap kifordítva felveszi, mert hogy az a fele még tiszta...hab a tortán.

Én nem tudom milyen anyja van...persze tudom...de .... nem értem.


Eddig elnéztem, nem szóltam....az utóbbi időben mindig mondom neki...füled...fúj...töröld meg az orrod...Aztán megsértődik....

De könyörgöm, ezek alapvető higiéniás dolgok nem?


Amúgy nagyon szerelmes,rendes, aranyos, csak...van egy két hibája amin már nem tudom túltenni magam.


Így annyira nem is kívánom, se látni, se találkozni vele, se szexelni.


Jöhetnek a negatív kritikák, hogy mekkora hisztis kis pitsa vagyok, meg pláza cica. Egyáltalán nem. PArasztházban lakom, állataink vannak, szoktam alóluk ganajozni, de ha vele találkozom, vagy ha felmegyek hozzá, akkor mindig megfürdök, puccba vágom magam...


Na meg a másik.... hogy ha lejön 2 napra, egy alsógatyát, egy pólót, egy zoknit hoz... ha 4 napra akkor már 2-t.... Mondom neki, miért nem tettél be minden napra egyet??? Mert siettem hozzád, mert már nagyon hiányoztál... De....Ha én megyek hozzá, be tudok pakolni minden napra csini rucit, meg elég bugyit....Miért ilyenek a pasik?



Fú de hosszú lett... Köszi annak aki elolvassa és hozzászól.


De most akkor mivan? Ha együtt akarok vele maradni, akkor szokjam meg, hogy zsírosfül, takonypóc, vagy szekálljam addig, amíg meg nem csinálja, vagy hagyjam a csudába az egészet, és tegyek pontot a kapcs. végére? .


2012. máj. 10. 16:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Miért vagyok vicces? :)

Kimostam a cipőjét, vagy kivasaltam a ruháit, és azt mondta, hogy ezt most miért? Anyukája elég lusti, nem vasal, nem foglalkozik vele mit eszik, vagy miben járkál a fia...és így élt 22 évig..most ne várjam ugye hogy miattam egyből megváltozik.:S


Szerelmes vagyok. A szerelem üres verem melybe most nagyon beleestem.Elvakult vagyok minden bűnéért, csak azért hogy enyém és nekem ez mindennél többet ér. :D Nosza magamtól most csak úgy... költtörpicsek vagyok :)


Na komolyra. Tényleg, az összes hibája ellenére szeretem. Biztos nekem is vannak hibáim, meg ugye a nők a hisztérikák, de én szeretem a rendet, a tisztaságot, a higiéniát.


Volt olyan, hogy kint mászkált az utcán, boltba volt stb, hazaért és egyből belenyúlt a bugyimba. Mondtam neki, hogy nem kéne, mert elkapok valamit. Nem hitte el csak erőszakoskodott, ugye sokkal nagyobb nálam, mármint magasabb, meg izmos, én meg picike vagyok, de nagyszájú...na az eredmény az lett, hogy jól elkaptam valamit.... ott lent :S Aztán mondtam neki, hogy még a doki is azt mondta, hogy ez azért van,szóval tessék a mancsokat lecsutakolni, utána lehet a bugyiba mászni!!!

Majd talán a több ruha több napra, fülorrturka is megoldódik egy idő után, csak most mivel én kehes vagyok, meg a vizsgák miatt ideges, lehet hogy most nehezebben viselem.


Majd mérlegelek, meddig bírom még:)



De köszönöm a válaszokat! Jók ezek:) Jól jönnek ;)

2012. máj. 10. 19:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Minél többet írsz róla, annál kiábrándítóbb...
2012. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kérdésem lenne még: változtatott bármin a másfél év alatt? Tisztaság, tisztelet kérdéskörök érdekelnének főleg.
2012. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Párom és köztem több, mint 30 centi a magasságkülönbség, az alkatom törékeny, ő pedig izmos és erős. De akkor is úgy bánik velem, mint egy törékeny porcelánbabával, de szeret emelgetni. A párod igazán egy disznó, eléggé a legalja a viselkedése. Én nagyon elgondolkoznék, hogy megéri-e így mellette maradni...
2012. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!