Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez nagyon ciki. Mit csináljak?

Ez nagyon ciki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam az egyetemen. Elég jó barátok voltunk,sokszor átjött hozzánk. Úgy gondoltam,talán tetszem neki. De amikor így randizni próbáltam elhívni,vagy ilyesmi,akkor mindig kitért. Mindketten 22 évesek vagyunk amúgy.(én még szűz) De mindig azzal jött,h kisfiús vagyok. A ciki azonban az,hogy tegnap este együtt találtam őket a 18 éves öcsémmel,ahogy szeretkeztek. Nagyon ciki volt,ott feküdtek mindketten meztelenül(én meg még soha nem láttam élőben meztelen nőt) Ez most így nagyon sok volt egyszerre. Pláne,hogy az öcsém,aki jóval éretlenebb nálam,neki sikerült lefeküdnie vele. Nem is értem,hogy jöhettek össze. Most mit csináljak?

2012. aug. 7. 14:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Semmit nem tudtak szólni. Én lepődtem meg a legjobban.


Öcsém tudta,h tetszik nekem. Kérdőre vontam ,hogy ezt mégis hogy képzelte(!) De még ő volt felháborodva,még neki állt följebb,hogy én hogy képzeltem,hogy rájuk nyitottam. Állítólag már 2 hete járnak,csak nem mondták el.


A csajjal azóta nem találkoztam. Biztos nagyon kínosan érzi magát.


De nekem volt a legsokkolóbb. Már fél éve ez után a csaj után vágyakozom,és akkor ezt látom. Nagyon szerncsétlennek érzem magam. Úgy unom már,h nekem csak a rengeteg recskázás marad.

2012. aug. 7. 17:58
 12/18 anonim ***** válasza:

büdös ribänc.


keress másikat van még rengeteg.


az lehet a gond amiért nem akart bäszni veled, hogy öcséd elmondta csajnak még korábban h szűz vagy.

2012. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet öcséd érettebb,mint Te,de azért öcsédtől elég nagy pofátlanság ráhajtani kérdezés nélkül,arról nem is beszélve,hogy közölhették volna,hogy járnak.
2012. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

tipikus csaj duma: mert kisfiús vagy.. ettől hányok... Sose egyenesek a lányok, hülyenek nézik az embert..


Hagyd a fenébe válassz értékesebb embert, bár a te korosztályodban nagyon beképzeltek a csajok-- de nagyn!!

2012. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen,ő árulta el a csajnak,hogy szűz vagyok. Öcsém már egy éve elvesztette a szüzességét 17 évesen. Volt egy komoly kapcsolata. Azóta nagyon el lett szállva magától. Folyton főnökösködni akar, szerinte így ő vette át a rangidős szerepet,hogy előbb dugott. Most még ezt a csajt is lecsapta a kezemről. Komolyan,úgy kezel,mintha én lennék a fiatalabb. Kioktat. Faszverőgépnek tart,mert tudja,ha bezárkózok,az azt jelenti. És sajnos igaza van,mert naponta legalább 5ször ki szoktam verni. A mostaniak után viszont már ő sem nagyon tud mit mondani. Most nagyon lecsesztem,azért amit művelt. Most szépen csendben van. De ki tudja,meddig tart ez. Hamarosan úgyis újra elkezd keménykedni.
2012. aug. 8. 03:12
 16/18 Blaiseboy válasza:
Szerintem menj el egy hivatasoshoz, hatha megjon az onbizalmad. Szerintem nyomi vagy, es ez talan segit.
2012. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát... mindig az erősebb kutya b*szik, ez tény.
2012. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Az önbizalom növelésre ajánlok társkeresőt (love box)ez a legfelkapottabb jelenleg ott tudsz ismerkedni ha élőben nem megy.A csaj vagy vak volt vagy érzéketlen...Az öcséd hát ne haragudj de nagyon gáz hogy volt bőr a képén.Ne hagyd magad elnyomni nehogy már a nyúl vigye a puskát!!Ne hagyd magad lépj ki az árnyékodból!!!! Sok sikert!!
2012. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!