Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki lenne megkérni?

Ciki lenne megkérni?

Figyelt kérdés
20/F vagyok. Szűz. Már nagyon szeretném elveszíteni. Öcsém és a barátnője 16 évesek,és folyton kefélnek. Nekem is nagyon bejön a csaj. Már többször összefutottunk,és szemeztünk. Egyszer beszélgettünk is,és mondta,hogy már elege van az öcsémből mert folyton szívatja őt. Nem is értem,miért vannak még együtt,most fognak szakítani. Mostanában egyre jobban kedvel,és azt mondja,hogy rendes vagyok. De még sose mertem úgy közeledni hozzá. Ha az öcsémmel már szakítottak,utána ciki lenne megkérni,h legyen az én barátnőm?

2012. júl. 27. 11:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kérdezd meg az öcsédet, hogy nem bánná-e. Honnan tudod hogy az öcsédnek nem- esne rosszul? A családi béke fontosabb, mint egy lány. Ha az öcséd nem bánja, kor gőzerővel ráhajthatsz a csajra.
2012. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát tesó barátnőjére ráhajtani szakítás után, igen elég ciki. Talán hogyha megbeszélted az öcséddel utána. De ez egy vélemény.
2012. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
eléggé
2012. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Azért van vele, , mert a lányok imádják a rossz fiúkat, te meg egy jó fiú vagy, te csak barát vagy neki, sosem feküdne le veled. Sajnálom, de a nők így működnek, legyél olyan kis köcösg, mint az öcséd és lesz nőd!
2012. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
0%
Szerintem keress korban is kicsit hozzád illőbb csajt, mert az rendben hogy te már 20 vagy, de a csaj 16 és kiskorú... Szerinted mit szólnának a szülők? És tapintatlanság lenne, ha az öcséd exét kapnád fel.. De ha úgy érzed tényleg akarod a csajt, akkor kérdezd meg tőle..
2012. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
úgy utálom ezt a hülye dumát...te már 20 vagy, a lány csak 16 és kiskorú???? és akkor mivan? nem egy 12évest akar megdugni
2012. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ja, arról nem is beszélve, hogy a 16 éves az nem kiskorú, hanem fiatalkorú.
2012. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég ciki lenne, igen.


Amúgy én meg 16 éves koromban jöttem össze az akkor 22 éves párommal, mai napig együtt vagyunk, szóval...

22/L

2012. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Diavolino44 ***** válasza:
A sajat testverem fontosabb mint egy no! Biztos, hogy nem kezdenek vele! Sok hal van a tengerben nekem is mindig ezt mondjak!!
2012. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De nagyon nehéz ez így,mert folyton velünk van a csaj. Együtt nyaralunk. És amikor így 3asban mentünk fürdőruhában,nagyon ciki volt,mert annyira beindultam,hogy nagyon durván elkezdett állni a péniszem. Öcsém rám is szólt később,h csináljak már vele valamit.

Nem bírom ezt tovább. Nagyon durván kangörcsöm van.

2012. júl. 27. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!