Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki megkérni egy rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki megkérni egy rendőr pasit arra, hogy bilincseljen meg?

Figyelt kérdés
(27L) A pasi kb. annyi idős mint én és pár hete került be a baráti társaságomba. Párszor már dumáltunk egymással. Azt hiszem nem akarok tőle semmit, viszont régóta kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés megbilincselve lenni. (Főleg igazi rendőrbilinccsel igazi rendőr által, de azért nem hivatalosan!:) Azért dilemmázok, mert tudom, hogy sokan szexuális segédeszközként (is) tekintenek a bilincsre.
2010. márc. 28. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
SÜN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
100%

Azért egy hivatalos bilincselés nem tartozik az ember legszebb álmai közé... nekem egyik ismerősöm aki rendőr, edzésen bemutatta rajtam... hamarabb voltam voltam megbilincselve, mintsem felfogjam azt, hogy földön vagyok...

De egy baráti előlről lehet belefér, csak nálad legyen a kulcs...

2010. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán meglehet kérni. Megmondod, hogy kíváncsi vagy, ennyi. Csak ne add alá a lovat célozgatásokkal:D
2010. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megbilincselnél süni? :)

Ő is benne lesz ;)

2010. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jófej,akkor tuti megcsinálja,xD :D de ez tök nagy poén :D:D:D
2010. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lebilincselő élmény...
2010. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Mondd azt egy baráti összejövetelen, hogy versenyezettek ki szabadul ki hamarabb xD
2010. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!