Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit szomorú vagyok, mert...

Kicsit szomorú vagyok, mert 21 hetesen még nem dőlt el, hogy hol szülök, mit szólnak ehez az orvosok? Nem ciki 23 hetesen megkérni egy dokit, hogy vállaljon el?

Figyelt kérdés
Persze van fogadott orvosom, csak a terhesgondozások alkalmával kezd kiderülni, hogy nem annyira jó választás..
2009. febr. 15. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 hetesen váltottam, és rendkívül segítőkész volt és kedves. nem ciki!jogunk van a nekünk járó maximális ellátáshoz.
2009. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia én 32 hetes voltam mikor másik orvoshoz mentem
2009. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és a bíztatást:-)
2009. febr. 15. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam 25 hetesen dőlt el. Akkor váltottam a jelenlegire.
2009. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 36 hetesen valtottam orvost, muszaj volt, mert a dokim is terhes lett :))

Siman atmentem masik orvoshoz, akivel nagyon nagyon nagyon meg vagyok elegedve, és imadom, bár csak 2x talalkoztunk, es valoszinuleg a szulesnel fogom harmadjara latni, meg utána.

A szülésznővel, akit "fogadtam" holnap fogok találkozni.


38 heteske


ps: ha ugy erzed valtanod kell, valts! nagyon fontos, hogy olyannal legyel, akinel biztonsagban erzed magad!

2009. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!