Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elmeyek a 6. héten nőgyógyá...

Ha elmeyek a 6. héten nőgyógyászhoz, akkor, hogy illik felkérni, hogy vállaljon el minket? Nem rég költöztünk, másik városba, s itt még nincs orvosom.

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell felkérni. A szülésre szokták csak felkérni, abban meg ugye még nem lehetsz biztos, hogy ő a megfelelő. Jelentkezz be hozzá és ha megvizsgált utána kérdezd meg, mikor menj vissza hozzá. Valószínüleg ezt magától fogja mondani.

34km

2009. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges még felkérni.Jársz hozzá és majd eldöntöd,lesz rá időd bőven:-)Én pl sima körzeti nőgyógyászhoz járok,ugyanúgy ellát,kezel,még lehet jobban is:-)10 hetes vagyok,6és 8 hetesen nézte uh n a babát,majd 9 hetesen ,bár az egy kis vérzés miatt volt.Hétfőn megyek vissza akkor 11 hetes leszek.Szerintem felesleges kiadni már a sok pénzt,bár mindenki maga tudja..
2009. okt. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell felkérned, az első néhány hónapban meglátod hogy szimpatikus-e, odafigyel-e rád, a többi kismamától is érdeklődhetsz hogy kit ajánlanak, ráérsz a 20-25 hét körül dönteni hogy szeretnél-e nála szülni va felkeresel egy másik dokit.
2009. okt. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, s mindenkinek tiszta szívből gratulálok a babához:-))
2009. okt. 21. 07:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 15 hetes vagyok, már tudom, hogy az orvosomnál szeretnék szülni, de a 20. hét előtt biztosan nem fogok erről beszélni vele. A 6. hét szerintem is túl korai. Akár el is mehet a baba... de ne így legyen! :-)

2009. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is korai és felesleges még felkérni. Én az sztk-ba úgy járok terhesgondozásra, hogy mindig ugyanahhoz az orvoshoz kerüljek :) Ha felkérem majd esetleg szüléshez, akkor csak a vége felé teszem. De inkább szülésznőt keresnék. (De ez már más téma :)))
2009. okt. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En 28 hetesen mondtam eloszor az orvosomnak hogy szeretnek nala szulni szerintem neked sem keso akkor.
2009. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy megírtátok a véleményeteket. Mindenkinek kellemes napot és sok örömöt a babához. Vigyázzatok magatokra.
2009. okt. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!