Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki lenne megkérni?

Ciki lenne megkérni?

Figyelt kérdés
20/F vagyok. Szűz. Már nagyon szeretném elveszíteni. Öcsém és a barátnője 16 évesek,és folyton kefélnek. Nekem is nagyon bejön a csaj. Már többször összefutottunk,és szemeztünk. Egyszer beszélgettünk is,és mondta,hogy már elege van az öcsémből mert folyton szívatja őt. Nem is értem,miért vannak még együtt,most fognak szakítani. Mostanában egyre jobban kedvel,és azt mondja,hogy rendes vagyok. De még sose mertem úgy közeledni hozzá. Ha az öcsémmel már szakítottak,utána ciki lenne megkérni,h legyen az én barátnőm?

2012. júl. 27. 11:06
1 2
 11/20 anonim válasza:
Úramég! Fogj valami ribit! Keres netten vagy valami! Hogyha annak a csajnak tényleg tetszel, nem hiszem hogy rögtön lefog veled feküdni, és te csak nyomulsz majd és a végén totál le égsz és ott is hagy! :D Hogyha komolyan érdekelne a csaj akkor beszéld meg a tesóddal! Bár én nem tudom elképzelni, hogy a pasim tesójával összejöjjek...nem, mert nem jó fej , hanem OMG ne márxDD De ha nálatok oké.. :D Tényleg beszéld meg.
2012. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ciki... nagyon. Főleg azért, mert messziről látszana, hogy mennyire kétségbeesett vagy. Szerintem neked nem konrétan a csaj jön be, mindegy ki az csak lány legyen. Ha össze is jönne veled nem lenne hosszútávú. Gondolj bele, hogy mindenkinek kínos lenne, hogyha megint együtt nyaralnátok esetleg csak éppen már a te barátnőd lenne. A másik meg ha megint állandóan nálatok és veletek lenne mert összejön veled az azt is jelenti, hogy látja az öcsédet, vele is elég sok időt tölt és lehet kibékülnek. Ha bejönnél neki akkor már lépett volna valamit. Az, hogy szemeztetek még semmit nem jelent.
2012. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Az a baj,h még most is minden nap kefélnek az öcsémmel. Utálják egymást,de ez még megvan köztük.

Öcsémtől kérdeztem,h mit akar még a csajtól,és azt mondta,h már semmit. De arról szó sem lehet,h én rányomuljak az excsajára. Azt mondja,maradjak csak továbbra is a faszverésnél.

Még korábban egyszer kettesben maradtam a csajjal,nagyon jót beszélgettünk, meg akartam fogni a kezét,de erre elhúzódott. Most csak kacérkodik,vagy le akar rázni?

2012. júl. 29. 11:29
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem akar tőled semmit. Ennyi. Ha akart volna már rég lépett volna. Felejtsd el, keress valaki mást.
2012. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Attól félek,h csak azért nem akar velem járni,mert az öcsém elmondta neki,h még szűz vagyok.
2012. júl. 29. 11:38
 16/20 anonim válasza:
hagyd mááár! Nincs más nő a közeledben, ezért nyomulsz rá! Á áá kajak ciki vagy! Keres mást, mondtam már néz körül a netten! Sok kiéhezett rifke vár rád :)
2012. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szerintem ha mindennap kefélnek meg ilyenek elég krvás lehet a csaj..és te meg csak meg akarod bszni , egyebet nem akarsz.. elég szánalmas alak vagy.. inkább keress magadnak egy rendes bnőt
2012. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem,egyáltalán nem krvás a csaj. Olyan visszafogott rendes lánynak látszik. Még csak nem is öltözik kihívóan. De ettől függetlenül minden nap kefélnek,mert hát párban vannak. Öcsém alig foglalkozik vele. De én komoly kapcsolatot szeretnék vele.

De elég szívás,h áthallatszik,ahogy kefélnek,annyira felizgat. Ilyenkor én is ki szoktam verni,mert beleképzelem magam az öcsém helyébe. Egyszerűen nem fér a fejembe,hogy tudott már 16 évesen ilyen csinos barátnőt találni...Nekem meg még mindig nem.:(

2012. júl. 29. 12:03
 19/20 anonim ***** válasza:
Hagyd már a csajt. Keress mást. Nem akar tőled semmit és nem azért mert szűz vagy. Nem és kész.
2012. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
49%
szerintem kúrd meg az öcsédet
2012. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!