Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolja az emberiség...

Miért gondolja az emberiség 90%-a, hogy ciki, ha valaki (fiú) 18-19 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, fel idegel. Nem, hogy örülnének a lányok hogy nem fekszik le fűvel fával, hanem a szerelmes korszakára tartogatja. Valaki magyarázza már el könyörgöm, hogy miért tartják ezt nagyon sokan cikinek?
2012. aug. 24. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fuck this shit i'm out of here.



[link]

2012. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én megtaláltam azt akivel benne lettem volna a dologba, de semmi. Nyáron dolgoztam, csajozásra 0 esély és idő. Szeptembertől új élet. A csajok amúgy csipnek, csak épp az iskolámba nem volt 1 se...

Viszont most 19 évesen nem várok tovább. Persze voltak már felajánlások 1-2 éve, de 15 éves lány nem kell, legyen idősebb azért ő is. :)

2012. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező: lányok idióták. Ezt jól jegyezd meg.ÉN meg ezt tartom cikinek, hogy ilyen butuskák és nagyképűek, lenézőek és még sorolhatnám.


Ma már az emberekhez nem lehet bizalommal fordulni, főleg nem a csajokhoz. Mert kinevetnek a hátuk mögött, kipletykálnak és gúnyt úznek a normális, de szűz srácokból.


Ezért mondom: a mai lányok nem érnek annyit,hogy miattuk menj el prostihoz- (na az meg egy utolsó szajha)- inkább várj a megfelelő alkalomra. Aki nem fogad el téged így, azt nem lehet nőnek nevezni.


Amúgy is a profiknak is össze kell csiszolódni. Időt kel adni egymásnak, az emberek erre nem képesek. Nem érdemlik meg egymást.

2012. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
13., azért egy ”tisztelet a kivételnek” járt volna :)
2012. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Béca ***** válasza:
Azért, mert a médiából folyamatosan csak a szex-ről van szó. Aki pedig nem tud gondolkodni az mindig azt csinálja amit beadnak neki.
2012. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!