Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek vele?...

Szerintetek lefeküdjek vele? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Találkoztam 1 fiúval 1 buliban és addig is ismertük egymást, de csak látásból, elkezdtünk smárolni és mikor legközelebbi buliban találkoztunk megint és sajnos beleszerettem, pedig tudtam, hogy nem lenne szabad, mert soha nem járna velem. Ő már 15 éves és már rég nem szűz. Tudom, hogyha azt akarom foglalkozzon velem, le kell feküdjek vele és én is nagyon akarom, de a szüleim és mások is azt mondják, hogy a 16-17 éves kor a legjobb a szüzesség elvesztésére. A barátnőm is ugyanígy járt, annyi idős mint én és ő szerinte nem baj, ha lefekszünk velük. Én szeretném, de nem tudom mi legyen, kicsit fiatalnak érzem magam.

13/L



2012. aug. 13. 10:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Neked ket hatalmas pofon kene.

Bulizas helyett pedig barbi baba.

A 11 eves kommentelonek detto.

2012. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 ciaobella1 válasza:

"A kérdező kommentje:


Tudom, hogy ő nem szerelmes belém, csak tetszem neki és attól még, hogy lefekszem egy fiúval, azért mert szerelmes vagyok belé és én is akarom, attól még nem leszek ribanc."

Meg most végzett az általánosban?LOL,hallod te magad, kislány?

2012. okt. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 ciaobella1 válasza:

/előző vagyok/

Na meg lehet h ribanc nem leszel attól h lefekszel vele, de ő sem szerelmes.

2012. okt. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!