Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek vele?...

Szerintetek lefeküdjek vele? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Találkoztam 1 fiúval 1 buliban és addig is ismertük egymást, de csak látásból, elkezdtünk smárolni és mikor legközelebbi buliban találkoztunk megint és sajnos beleszerettem, pedig tudtam, hogy nem lenne szabad, mert soha nem járna velem. Ő már 15 éves és már rég nem szűz. Tudom, hogyha azt akarom foglalkozzon velem, le kell feküdjek vele és én is nagyon akarom, de a szüleim és mások is azt mondják, hogy a 16-17 éves kor a legjobb a szüzesség elvesztésére. A barátnőm is ugyanígy járt, annyi idős mint én és ő szerinte nem baj, ha lefekszünk velük. Én szeretném, de nem tudom mi legyen, kicsit fiatalnak érzem magam.

13/L



2012. aug. 13. 10:58
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le Vele és anyukádnak meg igaza van! 13 évesen fiatal vagy még és pont egy olyan kis p.öcsnek akarod adni a szüzességed akinek csak 1 alkalomra kellesz? És mi az, hogy csak akkor foglalkozik Veled, ha lefekszel vele? Az egy degenerált, már bocs. Én anélkül is szívesen foglalkozok egy lánnyal, hogy lefeküdnék Vele. Jah és gondolom jó nagy r*bancok lehetnek a bnőid!
2012. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Azt hiszem már értem, miért mondta a párom, hogy ha lányunk lesz, akkor 16-18 éves koráig nincs bulizás és pasizás.


A kérdésre válaszolva: ne.

2012. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 Kleo25 ***** válasza:
Túl fiatal vagy még nem??? Azt írtad kíváncsi vagy a véleményekre hát inkább ezt fogadd meg ne hallgass a barátnődre, még buliba sem kéne járnod nem hogy azon gondolkozni hogy lefekszel e vele vagy sem. Én 16 voltam mikor elvesztettem és így 29 évesen úgy gondolom hogy korai volt még.
2012. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:

Értem én, hogy most úgy érzed beleszerettem, de gondolkozz el rajta nem csak egy fellángolás ez? Azok amilyen hirtelen jönnek olyah hamar el is múlnak. Mindenképpen várj vele pár hetet még lehet nem is lesz már olyan vonzó ez a srác.


Valamint tedd fel magadnak a kérdést, te milyen barátot akarsz magadnak. Olyan aki törődik veled, megbecsül és szeret téged vagy aki csak akkor hív fel ha egy gyors menetre van szüksége? Várj inkább valaki olyanra akivel majd szeretkezni fogsz, hidd el ha olyannak vagy akivel kölcsönösen szeretitek egymást akkor az egy testi, lelki felüdülés :)


Jól érzed, még elég fiatal vagy hozzá. Nem kell a trendet követni, úgy éld az életedet, ahogy neked jó. Persze, hogy a barátnőd aki így járt nem tartja bajnak, hiszen pont annyi idős mint te még nincs rálátása a dolgokra. Pár év múlva visszatekintve viszont eléggé bánni fogja.

2012. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Én ismerem magam, tudom, nem csak egy kis fellángolás, ami majd elmúlik. 2 évig szerettem az 1. fiút, de nem mertem még hozzászolni se, úgyhogy vele nem volt semmi.
2012. aug. 13. 13:48
 26/43 anonim ***** válasza:
22dik vagyok. Majd azért írd meg, hogy döntöttél.
2012. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 Kleo25 ***** válasza:
58%
Ja csak 13 éves vagy szóval megrontás a fiú részéről vigyázz magadra és nézz utána nehogy valami következménye legyen, mert te hiába akarod az akkor is megrontás, mert 14 éves kortól van az ha belegyezel nem számít bűncselekménynek.
2012. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
a jó drága szüleid remélem jól felpofoznak ezért,13 éves taknyos kölyök vagy,még 15 évesen is korai lenne,pláne ilyen helyzetben,tessék menj vissza babázni,amúgy 13 évesen bulizgatsz?? elég felelőtlen szüleid vannak
2012. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
most legszívesebben pofánb*sználak, és a szüleidet is, hogy ilyen kis taknyot buliba engednek...azután elhánynám magam, hogy meddig fajul ez a világ.... (nem, nem volt szép amit írtam...nem burkoltam cukormázba...ez van)
2012. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
Már 15 éves? azaz te még nem vagy annyi?? ilyen korán és ilyen rövid ismerettség után ne feküdj le vele!!honnan veszed le h szeret??? kétszer találkoztatok, jóindulatból...én nem tenném
2012. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!