Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele?

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Már az elején felmerült, a szex a barátom (18) azt mondta, hogy ő benne lenne, de én mondtam, hogy 16éves korom előtt semmiféleképpen nem szeretném elveszíteni. De most mégis vágyom rá, már egy jó ideje.. múltkor mondtam is neki, hogy szeretkezzünk, de azt mondta, hogy ha legközelebb is ezt fogom mondani csak akkor fekszik le velem, mert nem akarja, hogy megbánjam. De tényleg azt érzem, hogy akarom nagyon-nagyon. Csak az tart vissza, hogy mindig is elítéltem akik ilyen fiatalon vesztették el a szüzességük... 15/l
2012. márc. 19. 15:24
 1/6 anonim válasza:
100%
Velem is pont ez volt. megtettük és egyáltalán nem bántam meg. nem híreszteltem magamról és ennyi.
2012. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha szeretnéd, szereted és ő is téged akkor szerintem ne tartson az vissza, hogy régen mit gondoltál. Jött ez a fiú és megváltoztatta a gondolkodásodat. Ennyi ( :
2012. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, ismerősöm nővérével is ez volt a helyzet, hogy 16 éves koráig nem akarta elveszíteni.

De valami közbe jött! XDXDXD

2012. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Picilàny (1986) válasza:
Szeretitek egymàst,kivànjàtok akkor miért ne?:)
2012. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ugyanez. :) pontosan ugyanez.. de szerintem én megteszem már,mert tényleg nagyon-nagyon szeretem őt.
2012. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért is ne? H szeretitek egymást, akkor semmi gond, a Jó Isten áldjon meg titeket!
2012. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!