Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek vele?...

Szerintetek lefeküdjek vele? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Találkoztam 1 fiúval 1 buliban és addig is ismertük egymást, de csak látásból, elkezdtünk smárolni és mikor legközelebbi buliban találkoztunk megint és sajnos beleszerettem, pedig tudtam, hogy nem lenne szabad, mert soha nem járna velem. Ő már 15 éves és már rég nem szűz. Tudom, hogyha azt akarom foglalkozzon velem, le kell feküdjek vele és én is nagyon akarom, de a szüleim és mások is azt mondják, hogy a 16-17 éves kor a legjobb a szüzesség elvesztésére. A barátnőm is ugyanígy járt, annyi idős mint én és ő szerinte nem baj, ha lefekszünk velük. Én szeretném, de nem tudom mi legyen, kicsit fiatalnak érzem magam.

13/L



2012. aug. 13. 10:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
szerintem még állati fiatal vagy ahoz hogy el veszítsd, én itt dekkolok 16 évesen és szűzen és még sincs semmi bajom, nem kell ilyen hamar el veszíteni, ha meg ő csak akkor foglalkozik veled ha lefekszel vele akkor ő nem érdemel meg téged
2012. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
csak ha biztos vagy benne hogy a fiú életed végéig kitartana melletted. fiatal vagy hozzá. egyszóval ne. ha ahhoz az kell, hogy foglalkozzon veled, hogy lefeküdj vele, NE TEDD! nem érdemli meg.
2012. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
ha szerelemből teszed ha nem akkor is ribanc lennél 13 évesen lefeküdni valakivel.....
2012. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
13 évesen még a tested sem érett a szexre, nem hogy az agyad. Élvezni sem tudnád még, és rohadtul fájna, akkor meg minek? Főleg egy 15 éves fiúval :DD Még ő is kisgyerek.
2012. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:

"Tudom, hogyha azt akarom foglalkozzon velem, le kell feküdjek vele és én is nagyon akarom"

tényleg,ez a hozzáállás?ne haragudj,de már ebből a mondatból lejön hogy egy ostoba kis liba vagy,fogalmad sincs sem az érzelmi kérdésekről,sem értékrendről sem semmi másról ami elengedhetetlen ahhoz,hogy felnőtt (hú,de messzevan az még) korodra ne egy kiélt ri.ngyó legyen belőled aki egyfolytában azon siránkozik hogy mindenki kihasználja és neki milyen szar az élete.

sajnos a mai gyerekekre/fiatalokra ez jellemző ami nagyon szomorú.

2012. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Kicsi lány... 14 a megengedett a friss hírek szerint, de ki nem sz*rja le?! :DDD Komolyan. A TE véleményed számít, ha szeretnéd, akkor megteszed, ha nem, akkor nem. DE neked kell döntened, a többi ember csak befolyás.
2012. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Na megtörtént már?
2012. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Na, most mondjam azt, hogy a szerelem minden akadályt legyőz?

Ha volna egy kis eszed, fel se tetted volna ide a kérdésed.

Remélem besikerül a gyerek, aztán meg majd kitagadnak otthonról téged! X)

2012. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie de a kor a szerelemben ne legyen határ és ha tényleg szeretnéd tedd meg nyugodt szívvel. Jobb megtenni és megbánni mint megbánni, hogy nem tetted meg.:D Én 11 évesen vesztettem el a szüzességemet:)
2012. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

utolsó gratulálok jó nagy k*rva lehetsz.. ennél jobb tanácsot nem is adthatnál .____.

HOGYHA SZERETED AKKOR !! igen ő szereti de ez nem kölcsönös és csak azért akar lefeküdni vele , mert , hogy figyeljen rá.. úrsiten..

2012. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!