Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek vele?...

Szerintetek lefeküdjek vele? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Találkoztam 1 fiúval 1 buliban és addig is ismertük egymást, de csak látásból, elkezdtünk smárolni és mikor legközelebbi buliban találkoztunk megint és sajnos beleszerettem, pedig tudtam, hogy nem lenne szabad, mert soha nem járna velem. Ő már 15 éves és már rég nem szűz. Tudom, hogyha azt akarom foglalkozzon velem, le kell feküdjek vele és én is nagyon akarom, de a szüleim és mások is azt mondják, hogy a 16-17 éves kor a legjobb a szüzesség elvesztésére. A barátnőm is ugyanígy járt, annyi idős mint én és ő szerinte nem baj, ha lefekszünk velük. Én szeretném, de nem tudom mi legyen, kicsit fiatalnak érzem magam.

13/L



2012. aug. 13. 10:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nagybetűs részt és a korodat olvastam el... és ez alapján egyértelműen NE.
2012. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd.Fiatalnak érzed magad.Várjál legalább 1 évet.legjobb lenne a 2.De a srác tuti nem fog rád várni,

de ezért ne add oda magad 13 évesen.

amikor úgy érzed,hogy készen állsz rá.

2012. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha igent mondok megteszed? Ha erre a kérdésre igennel válaszolnál - márpedig valószínű mivel feltetted a kérdést - akkor túl fiatal vagy a szexhez nemhogy testileg, de szellemileg is, ennek megfelelően a válaszom: nem.
2012. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi az , hogy csak akkor foglalkozik veled , hogyha lefekszel vele? O.O

Miez a mai világ? Teljesen jogos , hogy 17 évesen vagy 16 évesen feküdj le előszőr valakivel... 13 évesen? Ne a hülye r*bancok példáját nézd akik mindenn héten más pasival fekszenek le.. Meg ilyen idősen buliba jársz?

Ez a fiú nem hozzád illik hidd el. Ő gondolom csak szexelni akar és csókolom.. Semmi több. Ő nem az a fiú aki szeretni fog .. hanem az aki megcsal..

Még várj a pasizással!! Vagy lehet tőlem apasid de csóknál semmi több.

Szerintem magadtól is rájöttél , hogy fiatal vagy. NE TEDD! Mert ha megteszed akkor csak egy ócska ringyó leszel...

De ez az én véleményem.

2012. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam a véleményetetekre, nem ettől függ, hogy megteszem vagy sem.
2012. aug. 13. 11:08
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

cöhh XD

szerintem ne tedd meg. Megfogod bánni de nagyon..

2012. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tedd meg. Megérdemled.
2012. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ő nem szerelmes belém, csak tetszem neki és attól még, hogy lefekszem egy fiúval, azért mert szerelmes vagyok belé és én is akarom, attól még nem leszek ribanc.
2012. aug. 13. 11:15
 9/43 anonim ***** válasza:
jah, meg gumit se használjatok az taszítóvá fog tenni téged :D
2012. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
inkább attól leszel r*banc , hogy ilyen fiatalon teszed.. De ha anyukád jól elmondta neked ezt csak akkor szabad , hogyha SZERETITEK EGYMÁST!! de így olyan mintha egy dzsigolóval csinálnád.. Na de mindegy.. ahogy gondolod szivi..
2012. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!