Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek vele?...

Szerintetek lefeküdjek vele? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Találkoztam 1 fiúval 1 buliban és addig is ismertük egymást, de csak látásból, elkezdtünk smárolni és mikor legközelebbi buliban találkoztunk megint és sajnos beleszerettem, pedig tudtam, hogy nem lenne szabad, mert soha nem járna velem. Ő már 15 éves és már rég nem szűz. Tudom, hogyha azt akarom foglalkozzon velem, le kell feküdjek vele és én is nagyon akarom, de a szüleim és mások is azt mondják, hogy a 16-17 éves kor a legjobb a szüzesség elvesztésére. A barátnőm is ugyanígy járt, annyi idős mint én és ő szerinte nem baj, ha lefekszünk velük. Én szeretném, de nem tudom mi legyen, kicsit fiatalnak érzem magam.

13/L



2012. aug. 13. 10:58
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
De ha így-is úgyis lefekszel vele akkor minek kérdezed meg hogy lefeküdj-e vele? A véleményeket meg úgy is tudod vagy nem?
2012. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Még nem biztos, ez sok mindenen múlik, amúgy meg tényleg akartam tudni a véleményeteket.
2012. aug. 13. 11:25
 13/43 anonim ***** válasza:

hát ez..

Például még min múlik?

2012. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

A válasz roppant egyszerű...


Bár én is 3-4 év türelmet javasolnék, tudomásul veszem, hogy a mai világban ez egyeseknél jóval korábban bekövetkezik.


Viszont nagyon jó viszonyítási alap lehet számodra: addig, amíg ez kérdésként egyáltalán felmerül, és idegenektől kérdezed meg, addig semmiképp nem vagy rá felkészülve.


Ha most megteszed, jópár évig elég sok srácnak csak használati tárgy leszel, és nagy valószínűséggel akik ismernek, utána se fognak nőként tisztelni.

2012. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Nem tervezem, hogy mindenkinek elmondom és utána fűvel-fával lefekszem. Nem tanácsra van szükségem, csak véleményekre, a döntést egyedül fogom meghozni.
2012. aug. 13. 11:35
 16/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feküdj le vele, ha nem szerelmes beléd, akkor nincs itt kérdés. Olyannal feküdj le (főleg először) akivel kölcsönösen szeretitek egymást és kapcsolatban vagytok. Mindezt úgy tanácsolom, hogy én sem azzal feküdtem le először, akivel kellett volna, bár mindezt 20 éves korom után tettem meg. Ilyen fiatalon még bőségesen válogathatsz, ne kezd olyannal, akit egyoldalúan csak te szeretsz. Remélem úgy döntesz, hogy nem bánod meg később, és MINDIG védekezz óvszerrel!
2012. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 BlackSword ***** válasza:

Először is ne tedd... Kiskorú vagy... Nincs beleegyezési jogod... A törvény szerint biztosan bűncselekmény...

Másodsorban várj vele... Egy életen át elkísérő emléked lesz, ne dönts érzelemből...

2012. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Ha ez nem érzelmi alapon eldöntendő kérdés, akkor mi? Tudom, hogy át kell gondolni, de szerintem ez olyan dolog, ahol fontos az érzelem.
2012. aug. 13. 12:00
 19/43 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem mondod el, de Ő aztán úgy fog dicsekedni, úgyhogy biztosra mehetsz, hogy a fél de inkább az egész suli tudni fogja rövid időn belül.
2012. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Ő szerintem nem fogja elmondani mindenkinek, mert a volt barátnőjeivel sem dicsekedett soha, amúgy meg most végzett az általánosban, elmegy gimibe, úgyhogy nem 1 iskolába fogunk árni.
2012. aug. 13. 12:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!