Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amíg szűz voltál, letagadtad...

Amíg szűz voltál, letagadtad bárki előtt is?

Figyelt kérdés
A kérdés jelen időben is szólhat, tehát ha kérdésként ez felmerül(t), mindig igazat mondtál? Ha nem, miért nem?
2012. jún. 30. 17:52
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
37%

20 felett tényleg nem érdemes hangoztatni. Nekem is van szűz barátnőm (25 éves), és állandóan azzal nyaggat, hogy milyen a szex a férjemmel... Egyrészt mi köze hozzá? Másrészt tömesse már meg magát végre valakivel, ha ennyire kíváncsi rá... És mi is le szoktuk oltani azzal, hogy azt se tudja, mi az... Ő abban hisz, hogy házasság előtt nem fekszik le senkivel. Hiába mondjuk neki, hogy ezt 200 éve se tartották be maradéktalanul... Persze, kiterítették falun a véres lepedőt... Sok lány megvágta a kezét, hogy vért produkáljon.


Én egyébként sose tagadtam le, bár nem is nagyon kérdezgették olyanok, akiknek semmi közük hozzá. Barátnőmről is csak azért tudjuk, mert cirka húsz éve ismerjük. Remélem, az új ismerőseinek ő se mondja el, hogy legalább esélye legyen elveszteni... :D A legtöbb velünk egykorú, vagy pár évvel idősebb férfit már kiveri a víz a szüzektől. 27N

2012. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim válasza:

"Másrészt tömesse már meg magát végre valakivel, ha ennyire kíváncsi rá... "



:DDDD ez nagyon ott van

2012. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
én azt tagadnám le, h voltam már nővel(többel is). csak sajnos annyira sz.r élmény volt mindegyik, h inkább szűznek tekintem magam és elfelejtem őket. és tartom magam hozzá, h csak olyan lánnyal bújok ágyba, akivel tényleg tudom, h jó lesz. lassan több, mint 2 éve nem voltam nővel. nekem érzelmi alapon megy csak, ez van. 22f
2012. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Rólam nem hiszik el h az vagyok. 19/L
2012. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Nem tagadnám le, de ne is kérdezgesse tőlem senki, ez mindenkinek a magánügye.
2012. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Meg szuz vagyok, de sosem mondtam semmit,mert nem is kerult szoba.Akik ismernek meg szerintem tudjak, hogy az vagyok.
2012. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
26 L vagyok.
2012. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
59%

igen, tagadtam már le, oka is volt:

18 évesen unokatestvérem megkérdezte, volt-e már barátnőm.

Azt hazudtam, hogy volt, pedig még nem csókolóztam addig senkivel. Aztán mikor elvesztettem a szüzességemet,a lánynak is azt hazudtam, hogy volt már 2 barátnőm, különben ő se fekszik le velem és nem tudok kitörni az ördögi körből. Még így is kinevetett, hogy "csak" 2 barátnőm volt (pedig egy se, de kettőt hazudtam).

2012. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
nem tagadtam le soha sem
2012. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Én hamarosan prostizok, aztán megoldódik a probléma.27 éves fa sz vagyok. De soha be nem vallanám. Már 17 évesen is ciki sokak körében. Vigyázz, mert ki leszel közösítve,lehetsz te akármilyen király egyébként,akkor is nagy csorba fog esni az imázsodon. A nők szétmarnak, a palik meg jól körberöhögnek, egy igazi ízig vérig kisöcsi dizáyn lesz belőled, ha ez valakinek a fülébe jut! Hazudj, legyél képmutató, az az egyetlen járható út!
2012. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!