Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Körübelül mennyi ideig tart...

Körübelül mennyi ideig tart az első együttlét az ágyban, ha a lány szűz? Nektek mennyi volt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, 2-3 perctől akár egész napig tarthat :)

Nekem nem tudom, mennyi volt, nem azt figyeltem :D De úgy egy órára, másfélre saccolnám, mert az elején sokat vacakoltam (akarom, nem akarom, hogy akarom...)

2012. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
hát ja előtte a rászánás sok idő utána meg szinte csak a pasin múlik mert kétlem hogy a lánynak elsőre orgazmusa lenne...
2012. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az előjáték nagyon hosszú volt, kb. másfél óra, de szerintem ez kellett ahhoz hogy tökéletesen ellazuljak. Maga az aktus kb. 15 perc volt. És utána se rohantunk el az ágyból, simogatott még egy ideig. 3 órát érdemes rászánni a dologra :) Nekem nagyon szép emlék a mai napig, pedig már 7 éve történt.

23.L

2012. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem szerintem olyan 45-60perc lehetett (:
2012. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!