Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, első együttlét után...

Lányok, első együttlét után mennyire véreztetek?

Figyelt kérdés

És mennyire fájt nektek?

Kort is légyszi.



2012. jún. 25. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egy picit fájt, de nem volt vészes. 1-2 órán keresztül véreztem egy nagyon picit. kb mint a mensim leggyengébb napján. mondjuk sokan vagyunk, és sokfélék, így mindenkinek más. akkor alig voltam több 16-nál, most 20 vagyok. :)
2012. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semennyire nem vérzett, szerintem siman kitagult, nem szakadt, 25 eves voltam, fajdalom sem volt, kicsit jobban kellett eroltetni, mintha egy erős beföttesgumit tagitanal.:)
2012. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én azon az estén és éjszaka eléggé véreztem, aztán másnak már kevésbé, de néha wc-re menéskor még láttam a papíron. Viszont az első együttlét nem volt igazán élvezetes, mármint orgazmus szempontjából, mert nekem nagyon fájt. Viszont ez is ember függő. :)
2012. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
utolsó vagyok, 21/L
2012. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem véreztem.


Fájni fájt eléggé, abba is akartam hagyni, de aztán pózt váltottunk (én kerültem alulra) és szépen, lassan, figyelmesen "ment beljebb", és aztán már egyáltalán nem fájt :)


18/L (pár hete... :P)

2012. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
sajna én véreztem, meg utána pár napig fájt a wc-re menés is :/
2012. jún. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem, nem is fájt sőt kimondottan élveztem. 17 voltam
2012. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
nem véreztem nem fájt élveztem és 3 szor csináltuk 20L
2012. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hű de irigylem azokat, akik már elsőre élvezték, hogy sikerült?:D
2012. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugy, hogy termeszetesen nem az volt elso szexualis élmény, mert aktus nelkul is mar éveket szerelmeskedtem addig.:)

En mindig megrendulok, megrémülök, amikor itt sokan irjak, hogy az elso szexualis jellegu egyuttletnel van minden. Hát az még évek alatt felépítve is halál izgi, minden egyes érintés!!!

2012. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!