Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok. Ha egyszer...

Még szűz vagyok. Ha egyszer megtörténne majd, az első együttlét előtt elmondjam- e ezt a csajnak, vagy esetleg taszítaná őt ez? Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? 23/F

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
van olyan csaj aki imádja a szüzeket :D véssd az agyadba
2012. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
ezt nem lehet, és nem kell így berögzíteni. ahogy esik, úgy puffan drága. szerintem mindegyik lehet okés. nem kell ennyire előre készülni
2012. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem az "akció" utáni nappal mondmeg neki.
2012. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha nem mondod el, úgyis rá fog jönni amikor már a szexre kerül a sor. De lehet még előtte rá fog jönni, mondjuk egy intimebb beszélgetés alkalmával.
2012. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavarná!De amit nem tud az nem fáj igáz :D
2012. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
* igaz?
2012. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne rögtön ezzel kezdd. Az a lényeg, hogy szeressétek egymást, ha ez megvan, akkor a lánynak valószínűleg tök mindegy lesz, hogy szűz vagy-e még, sőt minden bizonnyal megértően fog állni a helyzethez, és segíteni fog neked. Nem kell mindent a másik ember szájába rágni, főleg nem az elején. Meg lehet oldani úgy is, hogy a lány egyáltalán nem fogja megtudni, hogy ő vette el a szüzességedet. Nekem amúgy az a véleményem, hogy ha mindketten komolyan gondoljátok a dolgot, és el tudjátok fogadni egymást olyannak, amilyenek vagytok, akkor már lelkileg is el fogtok érni egy olyan szintet, ahol nem a szüzesség fog számítani. Kicsit nyakatekert így, de a lényeg talán érthető. Komoly, megfontolt embereknél már eleve az ismerkedés sem felszínes, és szexuális együttlétig is csak olyanokkal jutnak el, akikben megbíznak, akiket elfogadnak és szeretnek, vagyis ott már nem igazán jelent akadályt a szüzesség megléte.
2012. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Halags a többiekre ifjú padavan
2012. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen veszítettem el, én speciál kib@szott cikinek érzetem és egy büdös szót sem szóltam róla. egy tipp: részedről legyen hosszú az előjáték, utána egy kis töcsi-töcsi,majd megint egy hosszabb lélegzetű nyalogatás, majd megint szex és újra! Tuti ziher, hogy a végére kétely sem fog felmerülni benne, hogy szűz lettél volna.

Hajrá! ;)

2012. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

sztem tagadd le mert lelép a lány xD

tök mind1 mennyire szeretett meg sztem kidobna :/

f18

2012. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!